Povezane vesti

Počinje realizacija projekta "Hipertenzija - zdravo srce, moj izbor"

Počinje realizacija projekta "Hipertenzija - zdravo srce, moj izbor"

Blic 31.08.2022
Počinje realizacija projekta "Hipertenzija – zdravo srce, moj izbor" Preventivnog centra Doma zdravlja "Novi Sad" koji se radi uz podršku Uprave za zdravstvo Grada Novog Sada. Ljudi godinama žive sa hipertenzijom, a da nisu ni svesni, jer bolest… »
Počinje edukacija građana o hipertenziji: Prvo predavanje u četvrtak u Šangaju

Počinje edukacija građana o hipertenziji: Prvo predavanje u četvrtak u Šangaju

Radio 021 31.08.2022
Edukacija građana o hipertenziji počeće u četvrtak, 1. septembra predavanje o ovom oboljenju u Mesnoj zajednici "Šangaj". Predavanje će početi u 9 časova. U pitanju je deo projekta "Hipertenzija - zdravo srce, moj izbor" Preventivnog centra Doma… »
Edukacija DZ Novi Sad o „tihom ubici“ po mesnim zajednicama

Edukacija DZ Novi Sad o „tihom ubici“ po mesnim zajednicama

Dnevnik 31.08.2022
NOVI SAD: Počinje realizacija projekta „Hipertenzija - zdravo srce, moj izbor“ Preventivnog centra Doma zdravlja „Novi Sad“ koji se radi uz podršku Uprave za zdravstvo Grada Novog Sada. Ljudi godinama žive sa hipertenzijom, a da nisu ni svesni… »
Počinje realizacija projekta "Hipertenzija - zdravo srce, moj izbor"

Počinje realizacija projekta "Hipertenzija - zdravo srce, moj izbor"

RTV 31.08.2022
NOVI SAD - Počinje realizacija projekta "Hipertenzija - zdravo srce, moj izbor" Preventivnog centra Doma zdravlja "Novi Sad" koji se radi uz podršku Uprave za zdravstvo Grada Novog Sada. Ljudi godinama žive sa hipertenzijom, a da nisu ni svesni, jer… »
DZNS će edukovati stanovnike više mesnih zajednica o "tihom ubici"

DZNS će edukovati stanovnike više mesnih zajednica o "tihom ubici"

Moj Novi Sad 31.08.2022
Počinje realizacija projekta "Hipertenzija – zdravo srce, moj izbor" Preventivnog centra Doma zdravlja "Novi Sad" koji se radi uz podršku Uprave za zdravstvo Grada Novog Sada. – Ljudi godinama žive sa hipertenzijom, a da nisu ni svesni, jer bolest… »

Vesti dana »