Povezane vesti

Specijalci lažne države naoružani do zuba stigli na Jarinje! Pojačano i prisustvo Kfora - tenzije rastu

Specijalci lažne države naoružani do zuba stigli na Jarinje! Pojačano i prisustvo Kfora - tenzije rastu

Srbija danas 31.08.2022
Tri hamera i nekoliko džipova sa pripadnicima specijalnih snaga Kosovske policije pod punom ratnom opremom, pre nekoliko minuta, stiglo je na novi punkt koji se nalazi na manje od pola kilometra od administrativnog prelaza Jarinje. Na ovom punktu koji se… »
Evo kakvo je trenutno stanje na Jarinju: Kosovska policija i Kfor u blizini

Evo kakvo je trenutno stanje na Jarinju: Kosovska policija i Kfor u blizini

Srbija danas 31.08.2022
Kao i do sada na registarske tablice na automobilima u oba pravca lepe se bele nalepnice. Situacija na administrativnom prelazu Jarinje, nekoliko sati uoči početka važenja sporazuma o ličnim dokumentima između Beograda i Prištine je mirna, a na… »
Niču betonski zidovi i rovovi za specijalce: Kosovska policija pravi bazu kod Jarinja - nemir raste

Niču betonski zidovi i rovovi za specijalce: Kosovska policija pravi bazu kod Jarinja - nemir raste

Sputnik 31.08.2022
Na severu srpske pokrajine, danas je primećen pojačan broj pripadnika Kfora i specijalnih snaga Kosovske policije. Veliki broj uniformisanih specijalaca nalazi se na novom punktu koji se nalazi oko pola kilometra od administrativnog prelaza Jarinje… »
Posle Albanaca stigli i Amerikanci! KFOR na dva punkta, evo šta se trenutno dešava na severu KiM!

Posle Albanaca stigli i Amerikanci! KFOR na dva punkta, evo šta se trenutno dešava na severu KiM!

Alo 31.08.2022
Na putnim pravcima na severu Kosova i Metohije je pojačan saobraćaj, a vidljivo je i veće prisustvo Kfora. Američki pripadnici Kfora su stacionirani na dva punkta u opštini Leposavić. Desetak vojnika oko oklopnih vozila legitimisalis u putnike… »
"Mi nemamo kud" Srbi sa Kosova imaju veliko poverenje u Vladu Srbije - stigla snažna poruka

"Mi nemamo kud" Srbi sa Kosova imaju veliko poverenje u Vladu Srbije - stigla snažna poruka

Srbija danas 31.08.2022
Nove snage specijalne policije tzv. Kosova i njihova krstarenja putevima na severu Kosova i Metohije unose nemir među srpsko stanovništvo, koje ima puno poverenje u državno rukovodstvo Srbije. - Mi imamo veliko poverenje u Vladu Srbije, da će nas… »
Srbi sa severa Kosova poručuju Mi odavde nemamo kud!

Srbi sa severa Kosova poručuju Mi odavde nemamo kud!

Alo 31.08.2022
Nove snage kosovskih policajaca i njihova krstarenja putevima na severu Kosova i Metohije unose nemir među srpsko stanovništvo. Tenzije su gotovo opipljive, uprkos postignutom sporazumu o ličnim dokumentima i uveravanja međunarodnih medijatora da se… »

Vesti dana »