Povezane vesti

Oglasila se Severinina advokatica: „Ona je žrtva nasilja“

Oglasila se Severinina advokatica: „Ona je žrtva nasilja“

Nova 31.08.2022
Pevačica Severina Vučković privedena je na zagrebačkom aerodromu jer je navodno napala rođenu sestru Marijanu Popović i zadala joj posekotine. Njena advokatica Jasminka Biloš sada se oglasila za medije i otkrila njenu stranu priče. „Severina… »
Ovako sada izgleda severinin bivši sa jahte! Snimili eksplicitni video, bio je i iza rešetaka!

Ovako sada izgleda severinin bivši sa jahte! Snimili eksplicitni video, bio je i iza rešetaka!

Kurir 31.08.2022
Pevačica Severina Vučković našla se u centru skandala kada je privedena zbog sukoba sa sestrom Marijanom, zbog čega je završila u policiji. Kako se navodi, između njih je nakon žučne svađe došlo do fizičkog okršaja, ali ovo nije prvi put da… »
Severinu još samo majka nije izdala: Ko joj je sve zabio nož u leđa

Severinu još samo majka nije izdala: Ko joj je sve zabio nož u leđa

Nova 31.08.2022
Njima je najviše verovala, a ostavili su je kad su joj bili najpotrebniji. Pevačica Severina Vučković juče je privedena u policiju nakon sukoba sa svojom sestrom Marijanom koji se odigrao u stanu njihove majke Ane. Ubrzo su isplivale i fotografije na… »
„Imam bolove od udaraca“: Severinina sestra progovorila o tuči

„Imam bolove od udaraca“: Severinina sestra progovorila o tuči

Nova 31.08.2022
Severina Vučković našla se u centru skandala, kada je privedena juče na zagrebačkom aerodromu jer je napala rođenu sestru Marijanu Popović, u domu njihove majke u Splitu, što je Marijana prijavila nadležnim organima. Ovim povodom sada se oglasila… »
Oglasila se Severina: Marijana već godinama i svojom voljom nije deo porodice, već Milanova marioneta

Oglasila se Severina: Marijana već godinama i svojom voljom nije deo porodice, već Milanova marioneta

Luftika 31.08.2022
Hrvatska pop zvezda Severina našla se u jeku javnog skandala, od kako se sukobila sa svojom sestrom Marijanom. Naime, njih dve su se žestoko posvađala u stanu njihove majke Ane u Splitu. Tim povodom, pevačica se putem svog advokata obratila i dodala u… »
"Imam bolove od udaraca i povreda oštrim predmetom": Severinina sestra za "Blic" o tuči: "Pretila mi je ubistvom, imam…

"Imam bolove od udaraca i povreda oštrim predmetom": Severinina sestra za "Blic" o tuči: "Pretila mi je ubistvom, imam…

Blic 31.08.2022
Severina Vučković našla se u centru skandala, kada je privedena juče na zagrebačkom aerodromu jer je napala rođenu sestru Marijanu Popović, u domu njihove majke u Splitu, što je Marijana prijavila nadležnim organima. Ovim povodom sada se oglasila… »
Oglasila se Severina: Marijana je sve iscenirala, ona je Milanova marioneta

Oglasila se Severina: Marijana je sve iscenirala, ona je Milanova marioneta

Nova 31.08.2022
Severina se nalazi u jeku skandala otkako je ušla u sukob sa sestrom Marijanom. Njih dve su se posvađala u stanu njihove majke Ane u Splitu. Pevačica se putem svog advokata obratila i dodala u saopštenju da Marijana godinama ne održava porodične… »
"Sestru nije videla 7 godina, a ćerku 5": Severina prvi put o sestri Marijani posle tuče, iznela šok optužbe

"Sestru nije videla 7 godina, a ćerku 5": Severina prvi put o sestri Marijani posle tuče, iznela šok optužbe

Blic 31.08.2022
Pevačica Severina Vučković oglasila se za medije prvu put nakon incidenta sa sestrom, saopštenjem, preko svoje advokatice Jasminke Biloš. Naime, Severina je privedena na zagrebačkom aerodromu jer je navodno napala rođenu sestru Marijanu Popović i… »
"Ćerku nije videla 5 godina, a unuka nije ni upoznala": Skandal koji je zapalio region - oglasila se Severina Vučković!

"Ćerku nije videla 5 godina, a unuka nije ni upoznala": Skandal koji je zapalio region - oglasila se Severina Vučković!

Mondo 31.08.2022
Nakon izjave advokata, oglasila se i pevačica. Nakon izjave advokata, oglasila se i pevačica Pevačica Severina Vučković oglasila se preko svoje advokatice Jasminke Biloš. Pevačica je privedena na zagrebačkom aerodromu jer je navodno napala rođenu… »
Severina iznela strašne optužbe na sestrin račun: "Kleveće i godinama zlostavlja ćerku"

Severina iznela strašne optužbe na sestrin račun: "Kleveće i godinama zlostavlja ćerku"

Večernje novosti 31.08.2022
PEVAČICA Severina Vučković (50) juče je privedena od strane zagrebačke policije zbog nasilja u porodici. Foto: Jutjub/Konacno Petak Naime, Severinina sestra Marijana Popović ju je prijavila i optužila da ju je pevačica fizički napala u stanu… »

Vesti dana »