Povezane vesti
Najveća smotra umetničke produkcije otvara novosadski Kaleidoskop kulture
RTS 31.08.2022
Kaleidoskop kulture, najbolji evropski trend brend u oblasti kulture, doživeće peto i, do sada, najznačajnije izdanje, od 1. septembra do 7. oktobra u Novom Sadu. Već na otvaranju, najvećom smotrom umetničke produkcije u ovom delu Evrope, kroz pet vrsta… »
Počinje peti Kaleidoskop kulture u Novom Sadu
Danas 31.08.2022
Peti Kaleidoskop kulture počinje sutra, 1. septembra i prva četiri dana će obuhvatiti više od 80 umetničkih programa, na 27 lokacija u novosadskom Distriktu, Bulevar despota Stefana 5. Publika će imati priliku da prati programe na izvođačkim i muzičkim… »
Vesti dana »
Brisel odmah krenuo sa ucenama: Mađaru stiglo 27 zadataka od EU
Večernje novosti pre 52 minutajoš 41 povezana
Obradović kratak, ali jasan po pitanju Jaga: „Gledali smo šta je u interesu kluba!“
Hot sport pre 38 minutajoš 52 povezane
Politikolog Ivković za Insajder: Pobeda Petera Mađara neće imati direktnog uticaja na izbore u Srbiji, ali donosi faktor optimizma i inspiracije (VIDEO)
Insajder pre 47 minutajoš 20 povezanih
Putevi Srbije: Spremno dočekujemo pojačan intenzitet saobraćaja nakon uskršnjih praznika
RTV pre 6 satijoš 22 povezane
Počela blokada iranske obale! Tramp se oglasio usred američke blokade! Iran preti: Svaki američki brod će biti poslat na dno mora! (video, foto)
Kurir pre 18 minutajoš 120 povezanih


