Povezane vesti

Željko Mitrović zaratio s Bakom Prasetom: Jutjuber ga optužio da mu duguje pare

Željko Mitrović zaratio s Bakom Prasetom: Jutjuber ga optužio da mu duguje pare

Nova 31.08.2022
Željko Mitrović vlasnik televizije "Pink" odgovorio je na optužbe Jutjubera. Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, naveo je u snimku da mu Mitrović duguje novac: „Mitrović može da p**** k****! Mitroviću, masna ti kosa, operi kosu. Željko… »
Baka Prase otkrio zbog čega mu Željko Mitrović duguje novac

Baka Prase otkrio zbog čega mu Željko Mitrović duguje novac

Nova 31.08.2022
Bogdan Ilić ponovo se oglasio na Instagramu. Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, naveo je u jednom snimku da mu Mitrović duguje novac. Potom je Željko Mitrović odgovorio na njegove optužbe, putem svog profila na Instagramu. "U danima kada mi je… »
"Šta priča ova budala?" - Baka Prase žestoko uzvratio Željku Mitroviću: "pokrao me je i još mi duguje pare"

"Šta priča ova budala?" - Baka Prase žestoko uzvratio Željku Mitroviću: "pokrao me je i još mi duguje pare"

Mondo 31.08.2022
Popularni jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase žestoko je uzvratio vlasniku Pink televizije Željku Mitroviću. Popularni jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase žestoko je uzvratio vlasniku Pink televizije Željku Mitroviću. Baka… »
Kada sahranim brata, baviću se tobom - znaš da ne zaboravljam! Željko Mitrović odgovorio Baki Prasetu na uvrede!

Kada sahranim brata, baviću se tobom - znaš da ne zaboravljam! Željko Mitrović odgovorio Baki Prasetu na uvrede!

Mondo 31.08.2022
Bogdan Ilić izvređao Željka Mitrovića tokom pomirenja s Anjom Bla. Vlasnik Pinka poručio: "Kad sahranim brata, baviću se tobom" Bogdan Ilić izvređao Željka Mitrovića tokom pomirenja s Anjom Bla. Vlasnik Pinka poručio: "Kad sahranim brata… »
"Kad sahranim brata baviću se tobom": Željko Mitrović besan na Baku Praseta zbog uvreda: "Ti znaš da ja ne zaboravljam"

"Kad sahranim brata baviću se tobom": Željko Mitrović besan na Baku Praseta zbog uvreda: "Ti znaš da ja ne zaboravljam"

Blic 31.08.2022
Vlasnik televizije "Pink", Željko Mitrović odgovorio je na optužne Jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase, koji je u svom lajvu naveo kako mu Mitrović duguje pare. - U danima kada mi je umro brat i kada spremam njegovu sahranu, Baka Prase… »

Vesti dana »