Povezane vesti
Plenković: Zatražiti ćemo odgovornost svih članova Uprave INA-e
Al Jazeera 31.08.2022
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je da će zbog afere s preprodajom plina zatražiti odgovornost svih članova Uprave INA-e, i hrvatskih i mađarskih, istaknuvši da su zgroženi i osuđuju udruživanje i počinjenje krivičnog djela u INA-i u jeku… »
Plenković: Vlada otkrila zloupotrebu, Uprava INE odgovorna
Vesti online 31.08.2022
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je danas da je ključna poruka u vezi sa istorijskom pljačkom u INI da su državne institucije i vlada otkrili ovaj slučaj zloupotrebe, da će tražiti odgovornost Uprave, hrvatskih i mađarskih članova u sudskom… »
Vesti dana »

Protest studenata u blokadi u Beogradu: Ispred Prokopa odata pošta stradalima u padu nadstrešnice, počeo program u Novom Sadu
Blic pre 24 satajoš 262 povezane

Tramp poslao podmornice bliže Rusiji za svaki slučaj zbog „glupih izjava“ Medvedeva
Nedeljnik pre 24 satajoš 24 povezane

Ukrajina na ivici katastrofe: Pad tri ključna grada otvara put do pobede Rusije, dronovi prave pakao
Alo pre 3 satajoš 35 povezanih

Dodik nakon presude: Ovo je udar na Republiku Srpsku, očekujem potpunu podršku Srbije, pozivam narod na mir
Telegraf pre 24 satajoš 98 povezanih

Opozicija: Srbija postala orvelovska policijska država , Dačić: U Srbiji "policija za misli" ne postoji
NIN pre 4 satijoš 26 povezanih