Povezane vesti

Užas na liniji 31! Biljana pala pod točak autobusa kad su joj vrata uhvatila nogu putnici poskakali i počeli da viču

Užas na liniji 31! Biljana pala pod točak autobusa kad su joj vrata uhvatila nogu putnici poskakali i počeli da viču

Kurir 01.09.2022
Vrata su mi uhvatila nogu i trudila sam se da je iščupam pre nego što autobus krene... Pala sam na tle i to tačno pod točak autobusa. Samo sam zatvorila oči i sklupčala se. Već sam videla kako točkovi prelaze preko mene. Ovako priča Biljana iz… »
Beograđanka opisala užas iz autobusa! "Već sam videla kako me gazi", vozač joj priklještio nogu pa pala pod točkove!

Beograđanka opisala užas iz autobusa! "Već sam videla kako me gazi", vozač joj priklještio nogu pa pala pod točkove!

Mondo 01.09.2022
Na liniji 31 u Beogradu izbegnuta je tragedija, kada je vozač gradskog prevoza vratima priklještio ženi nogu, a ona je ubzo pala pod točkove vozila! Na liniji 31 u Beogradu izbegnuta je tragedija, kada je vozač gradskog prevoza vratima priklještio… »
U prestonici 265 vozila više: Više polazaka na svim linijama javnog prevoza u sklopu zimskog reda vožnje, očekuje se…

U prestonici 265 vozila više: Više polazaka na svim linijama javnog prevoza u sklopu zimskog reda vožnje, očekuje se…

Večernje novosti 01.09.2022
ZIMSKI red vožnje na linijama gradskog javnog prevoza danas stupa na snagu! Kroz ulice svih prestoničkih opština u narednim mesecima saobraćaće 265 vozila više nego u prethodnom periodu. Broj vozila na ulicama može uskor oviti smanjen, Foto Tanjug… »

Vesti dana »