Повезане вести
Пад берзанских индекса четврти дан заредом
Бизнис.рс 01.09.2022
инвеститори опрезни, чекају одлуку америчке централне банке. Берзански индекси на Валл Стреет-у у среду су пали, четврти дан заредом, јер су инвеститори у дефанзиви, док се чека даље повећање каматних стопа америчке Централне… »
Азијска тржишта: Оштар пад индекса на почетку рујна
СЕЕбиз 01.09.2022
ТОКИО – На азијским су бурзама у четвртак цијене дионица пале, па је тако рујан на тржиштима почео на исти начин као што је претходни мјесец завршио јер улагаче забрињава агресивно повећање камата средишњих банака и… »
Валл Стреет пао четврти дан заредом
СЕЕбиз 01.09.2022
НЕВ ИОРК – На Валл Стреету су бурзовни индекси пали и у сриједу, четврти дан заредом, па су забиљежили пад и у цијелом коловозу јер су улагачи у дефанзиви док се чека даљње агресивно повећање каматних стопа америчке средишње… »
Вести дана »
Милићевић: Владајућа коалиција јединствено наступа на локалним изборима
НИН пре 57 минутајош 23 повезане
Студенти у блокади објавили на који начин ће грађанима саопштавати важне информације: Проверавајте мејлове…
Морава инфо пре 28 минутајош 16 повезаних
Метеоролог Тодоровић открио временску прогнозу за март: Пролећни дани, па нагли обрт са падавинама
Мондо пре 12 минутајош 34 повезане
Иранско-амерички разговори у Женеви окончани након неколико сати, наставак после паузе: „Креативне и позитивне идеје“
Данас пре 2 сатајош 25 повезаних



