Povezane vesti

„Tražili da glasam za SNS da bi mi dete bilo primljeno u vrtić“

„Tražili da glasam za SNS da bi mi dete bilo primljeno u vrtić“

Nova 01.09.2022
Dragana Adamić iz Pećinaca, majka trogodišnjeg deteta koje već tri godine ne uspeva da upiše u vrtić u tom mestu, kaže za N1 da je i ove godine odbijena, jer nije htela da glasa za SNS. "2. aprila poslepodne došao je čovek, koji je znao ime mojeg… »
Majka iz Pećinaca: Tražili da glasam za SNS da bi mi dete bilo primljeno u vrtić

Majka iz Pećinaca: Tražili da glasam za SNS da bi mi dete bilo primljeno u vrtić

N1 Info 01.09.2022
Dragana Adamić iz Pećinaca, majka trogodišnjeg deteta koje već tri godine ne uspeva da upiše u vrtić u tom mestu, kaže za N1 da je i ove godine odbijena, jer nije htela da glasa za SNS. "2. aprila poslepodne došao je čovek, koji je znao ime mojeg… »
Majka iz Pećinaca koja tri godine pokušava da upiše dete: Tražili da glasam za SNS da bi mi dete bilo primljeno u vrtić

Majka iz Pećinaca koja tri godine pokušava da upiše dete: Tražili da glasam za SNS da bi mi dete bilo primljeno u vrtić

Danas 01.09.2022
Dragana Adamić iz Pećinaca, majka trogodišnjeg deteta koje već tri godine ne uspeva da upiše u vrtić u tom mestu, kaže za N1 da je i ove godine odbijena, jer nije htela da glasa za SNS. „2. aprila poslepodne došao je čovek, koji je znao ime… »

Vesti dana »