Повезане вести
Верко Радосављевић нови директор школе рукомета Радничког
РТК 01.09.2022
Верко Радосављевић је нови директор Школе рукомета крагујевачког Радничког. Радосављевић је играчку каријеру провео у Радничком, а тренерским послом се бави 10 година. Завршио је тренерску школу и лиценциран је и обучен за рад… »
Верко Радосављевић нови директор школе рукомета Радничког
Ритам града Кг 01.09.2022
Рукометни клуб Раднички именовао је за директора омладинске школе младог тренера из својих редова, Верка Радосављевића, који има велико искуство у раду са млађим селекцијама. – Изузетно сам задовољан радом и залагањем… »
Верко Радосављевић нови директор школе рукомета Радничког
Глас Шумадије 01.09.2022
Један од примарних циљева које је Рукометни клуб Раднички поставио приликом оснивања је рад са млађим селекцијама, како би из својих сопствених редова градио основу и окосницу такмичарских екипа. Досадашњи рад је донео доста… »
Вести дана »
Сијарто у Москви: Русија и Мађарска треба да се супротставе притисцима споља; Зеленски: Мали напредак ка миру
РТС пре 38 минутајош 26 повезаних
Невероватан призор, дуги редови за легализацију: Првог дана захтев поднело 19.000 грађана ФОТО
Б92 пре 23 минутајош 22 повезане
Два тела пронађена у стану у Никшићу: Полиција трага за осумњиченим за злочин
Еуроневс пре 1 сатјош 17 повезаних
Време се колеба између зиме и пролећа: Ледено јутро, магла без краја, а температуре скачу до 15 степени
Дневник пре 2 сатајош 15 повезаних
Српска православна црква и њени верници славе данас Светог Алимпија
Глас Зајечара пре 1 сатјош 12 повезаних



