Povezane vesti
"Čast, tradicija i patriotizam" Vučević sa ponosom ispratio sina Mihaila na dobrovoljno služenje vojnog roka (foto, video)
Srbija danas 01.09.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević ispratio je jutros sina Mihaila na dobrovoljno služenje vojnog roka u Vojsku Srbije. Kako je istakao na svom instagram profilu, ovakav gest upućuje na čast, tradiciju i patriotizam. - Mihailo…ponos i ljubav! Čast… »
Vučević: Čast, tradicija, patriotizam
RTV 01.09.2022
NOVI SAD - Među mladim dobrovljcima, za koje je juče priređen svečani ispraćaj u vojsku, bio je i sin gradonačelnika Novog Sada Miloša Vučevića, Mihailo. Gradonačelnik je na zvaničnom instagram nalogu podelio da je ponosan zbog odluke naslednika… »
Vučević ispratio sina u vojsku: Srećno, Mihailo
Dnevnik 01.09.2022
NOVI SAD: Među mladim dobrovljcima, za koje je juče priređen svečani ispraćaj u vojsku, bio je i sin gradonačelnika Novog Sada Miloša Vučevića, Mihailo. Ponosni otac podelio je na svom Instagramu emocije povodom ovog, za njihovu porodicu velikog i… »
Vesti dana »
Vijesti: Putnici aviona koji su vraćeni u Srbiju - SNS ekipa za specijalne zadatke
Beta pre 1 satjoš 76 povezanih
Uhapšena dvojica pripadnika Jedinice za zaštitu: Privatno obezbeđivali osumnjičenog za ubistvo na Senjaku
Newsmax Balkans pre 19 minutajoš 81 povezana






