Povezane vesti

Čuvao ovce na imanju, pa ga zadesio užas: Sinana napao medved, opisao svoju borbu za život! Zver mu ubila psa i napala stado…

Čuvao ovce na imanju, pa ga zadesio užas: Sinana napao medved, opisao svoju borbu za život! Zver mu ubila psa i napala stado…

Kurir 01.09.2022
Sinan Čizmić iz Željeznog Polja kod Žepča pre dve noći je doživeo pravu dramu u kojoj je imao borbu za život sa medvedom prsa u prsa. Sve se to desilo na njegovom ogromnom imanju od 60-ak dunuma, piše Srpskainfo. – Čuvao sam ovce na svom… »
"Napao mi je stado, a onda i mene": Ispovest čoveka iz Željeznog polja koji se borio sa medvedom

"Napao mi je stado, a onda i mene": Ispovest čoveka iz Željeznog polja koji se borio sa medvedom

Telegraf 01.09.2022
Cela drama odvila se na Sinanovom imanju. Sinan Čizmić iz Željeznog Polja kod Žepča pre dve noći doživeo je pravu dramu dok se borio sa medvedom prsa u prsa. Cela drama odvila se na njegovom imanju. - Čuvao sam ovce na svom imanju i ugledao sam… »
"Napao mi je stado, ubio psa, onda je nasrnuo na mene": Domaćin iz Žepča opisao borbu za život s medvedom (foto)

"Napao mi je stado, ubio psa, onda je nasrnuo na mene": Domaćin iz Žepča opisao borbu za život s medvedom (foto)

Blic 01.09.2022
Sinan Čizmić iz Željeznog Polja kod Žepča pre dve noći je doživio pravu dramu u kojoj je imao borbu za život sa medvedom prsa u prsa. Sve se to desilo na njegovom ogromnom imanju od 60-ak dunuma, piše Srpskainfo. – Čuvao sam ovce na svom… »

Vesti dana »