Povezane vesti
Kišni septembar ušao na "velika vrata": Meteorolog Čubrilo otkriva koliko još toplih dana imamo za uživanje
Telegraf 01.09.2022
Za vikend će noći biti vrlo sveže, ali tokom dana malo toplije. Nove padavine moguće su u nedelju. Danas i sutra očekuje nas jače pogoršanje vremena uz kišu i osetnije osveženje, saopštava meteorolog Marko Čubrilo. Za vikend će noći biti vrlo sveže, ali… »
Danas u Srbiji osetno osveženje i pljuskovi: Od Palića do Niša padaće kiša, za vikend vremensko pogoršanje
Blic 01.09.2022
Meteorolog Marko Čubrilo objavio je prognozu i najavio da se danas i sutra očekuje jače pogoršanje vremena uz kišu i osetnije osveženje, dok će za vikend noći biti vrlo sveže, a tokom dana malo toplije. Prema njegovim proračunima „veći deo regiona već… »
RHMZ izdao UPOZORENJE, na snazi NARANDŽASTI METEOALARM! Potop u Beogradu, a nevreme preti i ovim delovima zemlje
Blic 01.09.2022
Danas se na području Srbije povremeno očekuju pljuskovi i grmljavina, koji će lokalno biti izraženiji (preko 20 litara kiše po kvadratu za kratko vreme), dok će u centralnim i južnim krajevima biti uslova i za kratkotrajnu pojavu grada u zoni pljuskova… »
Vesti dana »
Izrael i Iran za sada obustavljaju međusobne napade, Tramp tvrdi da on ‘vuče sve poteze’
Danas pre 11 satijoš 2 povezane
Ukrajinske snage pogodile čvorište dva ruska naftovoda; Lavrov: Spremni smo, ali samo za iskrene pregovore
RTS pre 47 minutajoš 1 povezana
Posedovanje kao jači adut od moći: SAD imaju tri opcije u pregovorima, za Iran računica jednostavnija
Danas pre 10 satijoš 1 povezana




