Povezane vesti

Sibirski milijarder ulaže 151 milion dolara u još jednu zapadnu firmu: Alexander Govor posle Mekdonaldsa kupuje Huhtamaki

Sibirski milijarder ulaže 151 milion dolara u još jednu zapadnu firmu: Alexander Govor posle Mekdonaldsa kupuje Huhtamaki

Blic 01.09.2022
Alexander Govor, vlasnik bivših restorana Mekdonaldsa u Rusiji ponudio je do 151 milion evra (151 milion dolara) za kupovinu lokalnog biznisa finske kompanije za pakovanje Huhtamaki. Dogovor sibirskog biznismena Aleksandra Govora poboljšava njegov… »
Sam's klub podiže članarinu posle devet godina Američki lanac u vlasništvu Volmarta pogođen inflacijom

Sam's klub podiže članarinu posle devet godina Američki lanac u vlasništvu Volmarta pogođen inflacijom

Blic 01.09.2022
Sam's Club u vlasništvu Volmarta saopštio je u sredu da će ove jeseni povećati svoje godišnje naknade, pošto članstvo u klubu za skladištenje lebdi na rekordno visokom nivou, a kupci pogođeni inflacijom traže ugovore o velikim artiklima. Naknade… »
Australijanka slučajno dobila milione: Firma za kriptovalute je greškom poslala 10,5: Shvatili tek posle 7 meseci

Australijanka slučajno dobila milione: Firma za kriptovalute je greškom poslala 10,5: Shvatili tek posle 7 meseci

Blic 01.09.2022
Kompanija za razmenu kriptovaluta slučajno je prebacila skoro 10,5 miliona dolara jednoj Australijanki, ali nije primetila grešku sedam meseci, navodi se u pravnom dokumentu. "Cripto.com" je izvršio pogrešnu uplatu u maju 2021. kada je trebalo da… »

Vesti dana »