Povezane vesti

Majka me je ostavila kada sam imao 9 meseci! Budući zadrugar o teškom detinjstvu - "Ne treba mi, maćehu više cenim"

Majka me je ostavila kada sam imao 9 meseci! Budući zadrugar o teškom detinjstvu - "Ne treba mi, maćehu više cenim"

Mondo 01.09.2022
Početak šeste sezone Zadruge se bliži, a budući učesnici uveliko dolaze na lekarski pregled pred početak rijalitija. Početak šeste sezone Zadruge se bliži, a budući učesnici uveliko dolaze na lekarski pregled pred početak rijalitija. Uskoro… »
Bolna sudbina zadrugara! Otvorio dušu o teškom detinjstvu: Majka me je ostavila kad sam imao 9 meseci, više mi ne treba!

Bolna sudbina zadrugara! Otvorio dušu o teškom detinjstvu: Majka me je ostavila kad sam imao 9 meseci, više mi ne treba!

Kurir 01.09.2022
Uskoro će se novi zadurgari useliti u Belu kuću, a neke će javnost po prvi put upznati putem malih ekrana. Jedan od njih je Danijel Denić, stend ap komičar, koji dolazi iz sela kod Niša On je sada otkrio detalje iz svog života i istakao da je imao… »
Maca izneo detalje hit susreta sa majom Marinković: Tek je uradila silikone, voditelj je pitao šta će joj to, a ona mu…

Maca izneo detalje hit susreta sa majom Marinković: Tek je uradila silikone, voditelj je pitao šta će joj to, a ona mu…

Kurir 01.09.2022
Početak nove, šeste sezone " Zadruge" zakazan je za 9. septembar, a kako je ulazak novih zadrugara u Belu kuću iz dana u dan sve bliži, Dragan Marinković Maca odlučio je da se priseti dobro poznatih lica. Maca je otkrio kako se oseća pred početak… »

Vesti dana »