Povezane vesti

Bilčik najavio dolazak na Evroprajd u Beogradu

Bilčik najavio dolazak na Evroprajd u Beogradu

Slobodna Evropa 02.09.2022
Izvestilac za Srbiju u Evropskom parlamentu Vladimir Bilčik najavio je dolazak na Evroprajd (EuroPride), koji je zakazan za septembar u Beogradu. "Srećan sam da što mogu da objavim da sam prihvatio poziv na Evroprajd što ću biti u Beogradu 17… »
Bilčik: Ohrabren sam razgovorom Vlade Srbije sa organizatorima Europrajda

Bilčik: Ohrabren sam razgovorom Vlade Srbije sa organizatorima Europrajda

Euronews 02.09.2022
Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik istakao je danas da je ohrabren informacijom da vlasti u Srbiji i organizatori Europrajda zajednički rade na rešenju za održavanje tog događaja u Beogradu 17. septembra. Bilčik je na svom… »
Nova.rs: Potpredsednica vlade Belgije dolazi na Evroprajd, uprkos zabrani

Nova.rs: Potpredsednica vlade Belgije dolazi na Evroprajd, uprkos zabrani

N1 Info 02.09.2022
Potpredsednica Vlade Belgije Petra de Suter doputovaće u Beograd kako bi prisustovala Evroprajdu koji je najavljen za drugu polovinu septembra, saznaje Nova.rs. Prema informacijama tog portala, Petra de Suter potvrdila je svoj dolazak na Evroprajd i… »
SAZNAJEMO Potpredsednica Vlade Belgije dolazi na Prajd, bez obzira na zabranu

SAZNAJEMO Potpredsednica Vlade Belgije dolazi na Prajd, bez obzira na zabranu

Nova 02.09.2022
Petra de Suter, potpredsednica Vlade Belgije, doputovaće u Beograd kako bi prisustovala Evroprajdu koji je najavljen u za drugu polovinu septembra, saznaje Nova.rs. Prema informacijama naše portala, Petra de Suter potvrdila je svoj dolazak na Evroprajd… »
I potpredsednica Vlade Crne Gore dolazi u Beograd na Evroprajd

I potpredsednica Vlade Crne Gore dolazi u Beograd na Evroprajd

Nova 02.09.2022
Potpredsednica Vlade Crne Gore Jovana Marović potvrdila je svoj dolazak na predstojeći Evroprajd u Beogradu, saznaje Nova.rs Posle vesti da će Petra de Suter, potpredsednica Vlade Belgije, prisustvovati Evroprajdu u Beogradu, stigla je i informacija da… »

Vesti dana »