Povezane vesti
Vlast trenutno razmatra dve opcije kako bi podstakla štednju struje
Radio 021 02.09.2022
Pred vlastima su dve opcije kojima bi se podstakla štednja električne energije. Jedna podrazumeva da se potrošačima srazmerno procentu manje potrošnje u odnosu na isti mesec prošle godine određuje odgovarajući popust, piše Blic. Druga je da se onima koji… »
Ovo su opcije o kojima vlast razmišlja kako bi podstakla štednju struje
Nova 02.09.2022
Pred vlastima su dve opcije kojima bi se podstakla štednja električne energije - jedna podrazumeva da bi se potrošačima srazmerno procentu manje potrošnje na isti mesec prošle godine odredio odgovarajući popust, a druga da bi se onima koji imaju manju… »
O kojim opcijama vlast razmišlja kako bi podstakla štednju struje
N1 Info 02.09.2022
Pred vlastima su dve opcije kojima bi se podstakla štednja električne energije - jedna podrazumeva da bi se potrošačima srazmerno procentu manje potrošnje na isti mesec prošle godine odredio odgovarajući popust, a druga da bi se onima koji imaju manju… »
Država planira da stimuliše građane koji budu štedeli struju
Biznis.rs 02.09.2022
Promena tarifnog sistema nije opcija. U igri za nagradu domaćinstvima koja će uštedeti struju ostala su dva modela. Jedan – po kome bi se srazmerno procentu manje potrošnje u odnosu na isti mesec prošle godine odredio popust, i drugi – po kome bi se za… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležavaju godinu dana od početka blokade ovog fakulteta
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 3 satajoš 3 povezane






