Povezane vesti

Ja sam najpametniji političar Berluskoni otvorio TikTok i ispričao vic o Putinu, Bajdenu i sebi video

Ja sam najpametniji političar Berluskoni otvorio TikTok i ispričao vic o Putinu, Bajdenu i sebi video

Kurir 02.09.2022
Bivši italijanski premijer i lider stranke Forca Italija, Silvio Berluskoni postao je zvezda TikToka nakon što je njegov prvi snimak pregledan više od 3 miliona puta. @silvio.berlusconi Salve ragazzi, ci siamo incontrati per la prima volta su #TikTok… »
"Ja sam najpametniji političar": Berluskoni otvorio TikTok i ispričao vic o Putinu, Bajdenu i sebi (video)

"Ja sam najpametniji političar": Berluskoni otvorio TikTok i ispričao vic o Putinu, Bajdenu i sebi (video)

Blic 02.09.2022
Bivši premijer Italije rekao je da je otvorio profil na društvenoj mreži TikTok kako bi razgovarao o temama koje se tiču mladih ljudi. Bivši premijer Italije Silvio Berluskoni nova je zvezda na TikToku, a njegov prvi snimak pregledan je više od pet… »
Berluskoni (85) postao tiktok zvezda: Priča viceve o papi, Bajdenu i Putinu - zapalio mreže (video)

Berluskoni (85) postao tiktok zvezda: Priča viceve o papi, Bajdenu i Putinu - zapalio mreže (video)

Mondo 02.09.2022
Bivši premijer Italije postao je tiktoker. Bivši premijer Italije postao je tiktoker. Bivši premijer Italije Silvio Berluskoni koji ima 85 godina, nova je zvezda na TikToku, a njegov prvi snimak pregledan je više od pet miliona puta nekoliko sati… »

Vesti dana »