Povezane vesti

Abazović: Ponosan sam što sam predsednik vlade koji donosi teške odluke

Abazović: Ponosan sam što sam predsednik vlade koji donosi teške odluke

Insajder 02.09.2022
Crnogorski premijer Dritan Abazović izjavio je danas u Beogradu da je ponosan što je predsednik vlade koji donosi teške odluke. Ako i daljem budem premijer, radiću na promeni perspektive i lica i naličja Zapadnog Balkana, rekao je Abazović na kraju… »
Abazović: Ponosan sam što sam premijer koji donosi teške odluke

Abazović: Ponosan sam što sam premijer koji donosi teške odluke

Danas 02.09.2022
Crnogorski premijer Dritan Abazović izjavio je danas u Beogradu da je ponosan što je predsednik vlade koji donosi teške odluke. Ako i dalje budem premijer, radiću na promeni perspektive i lica i naličja Zapadnog Balkana, rekao je Abazović na kraju… »
Ponosan sam! Otvoreni Balkan donosi nadu: Predsednik Vučić se oglasio posle Samita u Beogradu (foto)

Ponosan sam! Otvoreni Balkan donosi nadu: Predsednik Vučić se oglasio posle Samita u Beogradu (foto)

Kurir 02.09.2022
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je da je ponosan što je Srbija domaćin Otvorenog Balkana, što je napisao i na Instagramu. Govoreći posle današnjeg Samita, predsednik Vučić je, između ostalog, rekao: "Ponosan sam što smo danas domaćini… »
Učesnici samita Otvoreni Balkan: Inicijativa donela nadu u prostor opterećen sukobima

Učesnici samita Otvoreni Balkan: Inicijativa donela nadu u prostor opterećen sukobima

Insajder 02.09.2022
Zemlje Zapadnog Balkana zatražiće od Evropske unije da region uključi u svoje planove podrške za naknadu državama za kupovinu struje, rečeno je danas na konferenciji za novinare posle samita inicijative Otvoreni Balkan u Beogradu. Učesnici samita… »
Vučić posle samita Otvorenog Balkana: Nijedna odluka o zabrani izvoza neće se odnositi na Skoplje i Tiranu

Vučić posle samita Otvorenog Balkana: Nijedna odluka o zabrani izvoza neće se odnositi na Skoplje i Tiranu

Euronews 02.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je ponosan što je danas domaćin Samita Otvorenog Balkana i naveo da je to inicijativa koja je donela nadu u prostor koji je uvek bio opterećen trvenjima, sukobima, a u najbolja vremena opterećen… »
Vučić posle samita Otvorenog Balkana: Nijedna odluka o zabrani izvoza neće se odnositi na Skoplje i Tiranu

Vučić posle samita Otvorenog Balkana: Nijedna odluka o zabrani izvoza neće se odnositi na Skoplje i Tiranu

Danas 02.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je ponosan što je danas domaćin Samita Otvorenog Balkana i naveo da je to inicijativa koja je donela nadu u prostor koji je uvek bio opterećen trvenjima, sukobima, a u najbolja vremena… »

Vesti dana »