Povezane vesti

Tata sa 2,78 promila pokušao da izudara direktorku na prijemu prvaka na Zvezdari

Tata sa 2,78 promila pokušao da izudara direktorku na prijemu prvaka na Zvezdari

Luftika 02.09.2022
Beograđanin M. R. (41) uhapšen je juče (1. septembar) jer je u dvorištu osnovne škole “Dragojlo Dudić” na Zvezdari nasrtao na direktorku ove obrazovne ustanove, saznaje “ Blic“. Muškarac, koji je, kako su naveli svedoci, na sastanku u… »
Ispovest napadnute direktorke OŠ Dragojlo Dudić: "Čoveka ne poznajem, telom je počeo da mi se unosi"

Ispovest napadnute direktorke OŠ Dragojlo Dudić: "Čoveka ne poznajem, telom je počeo da mi se unosi"

Telegraf 02.09.2022
Zaposleni u ovoj školi su u strahu od novih incidenata. Sinoć u dvorištu Osnovne škole Dragojlo Dudić na Zvezdari tokom priredbe dogodio se incident u kome je muškarac u alkoholisanom stanju pokušao da napadne direktorku škole. Direktorka škole… »
"Ja se ne plašim, imam crni pojas u karateu": Direktorka koju je hteo da udari mortus pijani roditelj za "Blic": Žao mi zbog…

"Ja se ne plašim, imam crni pojas u karateu": Direktorka koju je hteo da udari mortus pijani roditelj za "Blic": Žao mi zbog…

Blic 02.09.2022
Na jučerašnjem prijemu prvaka u beogradskoj OŠ "Dragojlo Dudić" dogodio se incident nakon kog je priveden M. R. (41) kome je izmereno 2,78 promila alkohola u krvi. Prema prvim informacijama, incident je nastao kada je pijani roditelj nasrnuo na… »

Vesti dana »