Povezane vesti

Siniša Mihajlović: Napadaju me kukavice iza tastature

Siniša Mihajlović: Napadaju me kukavice iza tastature

Euronews 03.09.2022
Trener fudbalera Bolonje Siniša Mihajlović izjavio je danas da ga vređaju kukavice iza tastature, koje bi mu čestitale kad bi ga srele na ulici. Bolonja je posle četiri kola Serije A osvojila dva boda, zbog čega se Mihajlović našao na meti uvreda… »
Siniša Mihajlović: Napadaju me preko društvenih mreža, a onda mi na ulici prilaze i čestitaju!

Siniša Mihajlović: Napadaju me preko društvenih mreža, a onda mi na ulici prilaze i čestitaju!

Hot sport 03.09.2022
Loše je Bolonja otvorila sezonu i u prva četiri kola odigrala samo dve nerešene utakmice, zbog toga ima mnogo negativnih komentara na račun igre na društvenim mrežama. Meta negativnih komentara uglavnom je trener Bolonje i legenda srpskog fudbala… »
Navijači prostački vređali Mihajlovićevu ćerku, on im žestoko odgovorio

Navijači prostački vređali Mihajlovićevu ćerku, on im žestoko odgovorio

Nova 03.09.2022
Srpski trener Siniša Mihajlović ušao je u sukob sa navijačima svog kluba. Poznato je da stameni bivši štoper iz Borova ne voli da mu se udara na porodicu i da je tu posebno osetljiv. Zato se nije libio da na konferenciji pred meč sa Specijom… »
Mihajlović: Ratnici iza tastature mi čestitaju na ulici

Mihajlović: Ratnici iza tastature mi čestitaju na ulici

Sport klub 03.09.2022
Bolonja je loše startovala u Seriji A. Samo dva boda iz četiri meča. Takav start pojačao je negativne komentare na društvenim mrežama u kojima je meta trener Siniša Mihajlović. – Svi ti ratnici iza tasture su ista g..na. Napadaju me preko… »
Mihajlović odgovorio na uvrede: "Napadaju me kukavice iza tastature, a kad bi me sreli na ulici..."

Mihajlović odgovorio na uvrede: "Napadaju me kukavice iza tastature, a kad bi me sreli na ulici..."

Večernje novosti 03.09.2022
TRENER fudbalera Bolonje Siniša Mihajlović izjavio je danas da ga vređaju kukavice iza tastature, koje bi mu čestitale kad bi ga srele na ulici. Foto: Profimedia Bolonja je posle četiri kola Serije A osvojila dva boda, zbog čega se Mihajlović… »
Siniša Mihajlović trpi gnusne uvrede: Ćerka srpskog stratega "pokazala zube" isfrustriranoj masi i hrabro stala u odbranu…

Siniša Mihajlović trpi gnusne uvrede: Ćerka srpskog stratega "pokazala zube" isfrustriranoj masi i hrabro stala u odbranu…

Večernje novosti 03.09.2022
FUDBALSKI klub Bolonja koji sa klupe predvodi srpski stručnjak Siniša Mihajlović i dalje traga za prvim trijumfom u Seriji A, i posle četiri odigrana kola ima samo dva boda što ne zadovoljava apitete navijača sa stadiona "Renato Dalara". FOTO… »
Odvratno! Mihu gnusno vređali, a ćerka viktorija reagovala: Zbog očevog zdravlja neće da ćuti - "Čitam sramne stvari..."

Odvratno! Mihu gnusno vređali, a ćerka viktorija reagovala: Zbog očevog zdravlja neće da ćuti - "Čitam sramne stvari..."

Mondo 03.09.2022
Siniša Mihajlović je bio meta uvreda pojedinih navijača Bolonje, a to je pogodilo i njegovu ćerku Viktoriju. Siniša Mihajlović je bio meta uvreda pojedinih navijača Bolonje, a to je pogodilo i njegovu ćerku Viktoriju. Nije ovo bio dobar početak… »
Mihajloviću se drma klupa: Italijani pišu da je meč sa Specijom ključan

Mihajloviću se drma klupa: Italijani pišu da je meč sa Specijom ključan

Večernje novosti 03.09.2022
BOLONJA nije dobro počela novu sezonu. Ne baš dobri rezultati mogli bi da se odraze na Sinišu Mihajlovića koji bi mogao da dobije otkaz. Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI Kako prenose italijanski mediji srpski stručnjak se nalazi "tankom ledu" i… »
Nova kriza, novi pritisak - Siniša Mihajlović pred otkazom!

Nova kriza, novi pritisak - Siniša Mihajlović pred otkazom!

Sportske.net 03.09.2022
Srpski trener Siniša Mihajlović nalazi se na "tankom ledu" kod uprave Bolonje koja će ozbiljno razmatrati njegovu budućnost ukoliko ekipa ne savlada Speciju u nedelju. Sa dva remija i dva poraza u prva četiri kola, ocena u klubu je da je Bolonja… »

Vesti dana »