Povezane vesti

Verica Šerifović o borbi sa kancerom: „Mariji je teže palo nego meni“

Verica Šerifović o borbi sa kancerom: „Mariji je teže palo nego meni“

Nova 03.09.2022
Pevačica se 2018. godine hrabro suočila sa rakom dojke. Majka Marije Šerifović tada je operisana na Institutu za onkologiju i radiologiju u Beogradu. U razgovoru za Kurir Verica Šerifović je godinu dana kasnije otkrila da je sve u redu i da je… »
"Mariji je teže palo nego meni": Verica Šerifović o borbi sa kancerom: "Strašno je kad saznate tako nešto"

"Mariji je teže palo nego meni": Verica Šerifović o borbi sa kancerom: "Strašno je kad saznate tako nešto"

Blic 03.09.2022
Pevačica Verica Šerifović 2018. godine hrabro se suočila sa rakom dojke. Majka Marije Šerifović tada je operisana na Institutu za onkologiju i radiologiju u Beogradu. U razgovoru za Kurir Verica Šerifović je godinu dana kasnije otkrila da je sve u… »
Mariji je moja bolest teže pala nego meni: Verica Šerifović izborila se sa rakom, a njena naslednica sve vreme bila uz nju

Mariji je moja bolest teže pala nego meni: Verica Šerifović izborila se sa rakom, a njena naslednica sve vreme bila uz nju

Kurir 03.09.2022
Pevačica Verica Šerifović 2018. godine hrabro se suočila sa rakom dojke. Majka Marije Šerifović tada je operisana na Institutu za onkologiju i radiologiju u Beogradu. U razgovoru za Kurir Verica je godinu dana kasnije otkrila da je sve u redu i da… »

Vesti dana »