Povezane vesti

"U: poslednje vreme mi je jako zanimljiv": Maja Marinković objavila fotografiju Miloša Bikovića iz kreveta, pa otkrila šta…

"U: poslednje vreme mi je jako zanimljiv": Maja Marinković objavila fotografiju Miloša Bikovića iz kreveta, pa otkrila šta…

Blic 03.09.2022
Starleta Maja Marinković ne prestaje da šokira, pa je tako još jednim potezom ostavila sve bez teksta. Maja Marinković je sada na svom Instagramu objavila fotku glumca Miloša Bikovića u krevetu i napisala: SVAĐA OKO PESME ZA PRVI PLES Maja… »
Miloš biković na Instagramu srpske starlete: Objavila njegovu sliku iz kreveta - "Ne biste mi verovali"

Miloš biković na Instagramu srpske starlete: Objavila njegovu sliku iz kreveta - "Ne biste mi verovali"

Mondo 03.09.2022
Starleta Maja Marinković podelila je objavu glumca Miloša Bikovića uz zanimljiv opis. Starleta Maja Marinković podelila je objavu glumca Miloša Bikovića uz zanimljiv opis. Starleta Maja Marinković, koja je u jednoj od prethodnih sezona rijalitija… »
Maja Marinković objavila sliku miloša Bikovića iz kreveta Starleta šokirala javnost, pa otkrila šta se desilo (foto)

Maja Marinković objavila sliku miloša Bikovića iz kreveta Starleta šokirala javnost, pa otkrila šta se desilo (foto)

Alo 03.09.2022
Maja nije krila simpatije prema glumcu. Starleta Maja Marinković ne prestaje da šokira, pa je tako još jednim potezom ostavila sve bez teksta. Maja je i ranije govorila da joj je simpatičan glumac, a sada je njegovu fotografiju iz kreveta podelila na… »

Vesti dana »