Povezane vesti

Strašna ispovest žene iz Hrvatske: "Muž je seksualno zlostavljao našu ćerku!" Pomoć tražila od sveštenika, njegove…

Strašna ispovest žene iz Hrvatske: "Muž je seksualno zlostavljao našu ćerku!" Pomoć tražila od sveštenika, njegove…

Kurir 03.09.2022
Koliki je uticaj Katoličke crkve u Hrvatskoj i koliko je sistem ove članice Evropske unije neopremljen da se bori sa slučajevima seksualnog nasilja, naročito nad decom, pokazuje priča jedne majke iz Hrvatske. On je kao kaznu dobio društveno korisni… »
"Muž je seksualno zlostavljao dete, sveštenik rekao da se ne razvodim": Potresna ispovest majke iz Hrvatske

"Muž je seksualno zlostavljao dete, sveštenik rekao da se ne razvodim": Potresna ispovest majke iz Hrvatske

Telegraf 03.09.2022
Prema podacima koje je Kancelarija za uslovnu Ministarstva pravosuđa i uprave poslala državnoj pravobraniteljki za decu tokom 2021. godine, čak su 43 osuđena pedofila su umesto zatvorske kazne dobili društveno-korisni rad. Koliki je uticaj Katoličke… »
Jeziva ispovest majke iz Hrvatske: Moj muž je zlostavljao našu ćerku, sveštenik mi je rekao da ne smem da se razvedem

Jeziva ispovest majke iz Hrvatske: Moj muž je zlostavljao našu ćerku, sveštenik mi je rekao da ne smem da se razvedem

Blic 03.09.2022
Koliki je uticaj Katoličke crkve u Hrvatskoj i koliko je sistem ove članice Evropske unije neopremljen da se bori sa slučajevima seksualnog nasilja, naročito nad decom, pokazuje priča jedne majke iz Hrvatske. "On je kao kaznu dobio društveno korisni… »

Vesti dana »