Povezane vesti

Pešić otkrio ono što sve zanima Poznato kako je Milutinov i kada će se priključiti Srbiji

Pešić otkrio ono što sve zanima Poznato kako je Milutinov i kada će se priključiti Srbiji

Alo 03.09.2022
Kao što je prethodno najavljeno, Nikola Milutinov će se priključiti reprezentaciji Srbije na Evrobasketu. Milutnov nije otputovao u Češku kada i ostatak reprezentacije jer je imao problem sa virozom. Tada je selektor Pešić rekao da će centar CSKA… »
Srbija na skeneru: Jokić je mozak, Kalinić švajcarski nož, Vanja najveća dobit

Srbija na skeneru: Jokić je mozak, Kalinić švajcarski nož, Vanja najveća dobit

Sputnik 03.09.2022
Srbija u Pragu ima 2/2. Posle Holandije Orlovi su nadigrali i Češku Republiku rezultatom 81:68 i na taj način naši reprezentativci idu zasluženo na dan odmora. Posao je odrađen uspešno, u ponedeljak slede Finci, a za sada sve deluje rutinski… »
Kako je čuvati Jokića? Ha-ha! Prošli put su loše preveli Veselog, a evo šta sad kaže o Srbiji: Zato ste najbolji...

Kako je čuvati Jokića? Ha-ha! Prošli put su loše preveli Veselog, a evo šta sad kaže o Srbiji: Zato ste najbolji...

Mondo 03.09.2022
Nikola Jokić je velika enigma za sve, pa i za Jana Veselog koji se namučio na susretu Češka - Srbija. /Od izveštača MONDA sa Eurobasketa Nikole Lalovića/. Nikola Jokić je velika enigma za sve, pa i za Jana Veselog koji se namučio na susretu… »
Veselom preseo Jokić: Bolje da ne kažem šta mislim o njemu!

Veselom preseo Jokić: Bolje da ne kažem šta mislim o njemu!

Kurir 03.09.2022
Košarkaši Srbije su ubedljivo su savladali Češku rezultatom 81:68 u 2. kolu Evropskog prvenstva u Pragu. Najveća zvezda češke reprezentacije Jan Veseli logično nije bio zadovoljan ishodom utakmice. "Teško da je bilo 99,9 odsto da će Srbija da… »
Košarkaši Srbije pobedili Češku u drugom kolu EP

Košarkaši Srbije pobedili Češku u drugom kolu EP

Radio sto plus 03.09.2022
Srbiju su do pobede predvodili Nikola Jokić sa 18 poena i 11 skokova i Vasilije Micić sa 13 poena ii šest skokova. Vanja Marinković je zabeležio 11, a Nikola Kalinić je postigao 10 poena. Najefikasniji kod Češke bili su Vojteh Hruban i Vit Krejči… »
Veseli oduševljen Jokićem Zadovoljstvo mi je bilo što sam igrao protiv njega

Veseli oduševljen Jokićem Zadovoljstvo mi je bilo što sam igrao protiv njega

Alo 03.09.2022
Jan Veseli, košarkaš reprezentacije Češke, sumirao je utiske za posle direktnog duela sa Nikolom Jokićem i Srbijom. Košarkaši Srbije pobedili su Češku rezultatom 81:68 u drugom kolu Evrobasketa. Veseli je u duelu sa Jokićem podbacio pošto je… »
Srbija upisala i drugu pobedu na EP Marinković i Micić izneli utiske posle pobede nad Česima (video)

Srbija upisala i drugu pobedu na EP Marinković i Micić izneli utiske posle pobede nad Česima (video)

Alo 03.09.2022
Srbija je uspela da savlada Češku na EP-u. Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je Češku rezultatom 81:68 u drugom kolu Evropskog prvenstva! Meč je odigran u Pragu, a Srbija je ostvarila i drugu pobedu nakon trijumfa nad Holandijom na… »
Srbija na Jokićev pogon lagano protiv Čeha

Srbija na Jokićev pogon lagano protiv Čeha

Sputnik 03.09.2022
Košarkaška reprezentacija Srbije odigrala je još bolji meč nego na startu Evrobasketa! Posle Holandije ceh je platila i Češka kojoj nije pomogla domaća publika u Pragu - 81:68. Dozirano, sigurno, ubedljivo. Nikola Jokić bio je najefikasniji sa… »
Malo je tri Čeha za jednog Jokića /video/

Malo je tri Čeha za jednog Jokića /video/

Sputnik 03.09.2022
Nikola Jokić otvorio je prvu četvrtinu meča sa Češkom na izuzetan način! Prvu deonicu završio je sa 11 poena, a lako je doazio do koša i kada je trojica Čeha pokušalo da ga zaustavi. Trojica protivničkih igrača „zagrlili“ su Jokića, ali… »
Srbi okupirali prag Sjajna atmosfera pred meč Srbije i Češke na Evropskom prvenstvu (video)

Srbi okupirali prag Sjajna atmosfera pred meč Srbije i Češke na Evropskom prvenstvu (video)

Alo 03.09.2022
"Orlovi" igraju meč drugog kola Evropskog prvenstva protiv Češke. Košarkaši Srbije igraju meč protiv reprezentacije Češke u drugom kolu Evropskog prvenstva. (UŽIVO) EVROBASKET TREĆI DAN Srbija protiv domaćina nastavlja pohod na zlato, Crna Gora… »
Srbija na skeneru: Vanjino buđenje i Jokićev krik pravde

Srbija na skeneru: Vanjino buđenje i Jokićev krik pravde

Sputnik 03.09.2022
Košarkaška reprezentacija Srbije je učešće na Evropskom prvenstvu počela pobedom sa trocifrenim brojem ubačenih poena - 100:76 u duelu sa Holandijom, ali nije sve išlo kao podmazano, što je i odlično za početak takmičenja kako bi se na vreme… »

Vesti dana »