Povezane vesti

Svetislav Pešić: Trebala nam je ovakva utakmica, zadovoljan sam pristupom igrača

Svetislav Pešić: Trebala nam je ovakva utakmica, zadovoljan sam pristupom igrača

Euronews 03.09.2022
Košarkaška reprezentacija Srbije zabeležila je drugu pobedu na Evropskom prvenstvu. Posle trijumfa nad Holandijom, savladan je jedan od domaćina takmičenja, Češka i to rezultatom 81:68. "Orlovi" su tokom čitave utakmice vodili glavnu priču na… »
VIDEO Bojan Popović u „Driblingu“ o pobedi i zašto se Srbija pita za sve

VIDEO Bojan Popović u „Driblingu“ o pobedi i zašto se Srbija pita za sve

Nova 03.09.2022
Osvajač srebrne medalje sa reprezentacijom Srbije analizirao je meč i pobedu "Karijevih lavova" protiv Češke. Srbija je pobedila Češku sa 81:68 u drugom kolu Evropskog prvenstva, a utiske o utakmici će sa nama je podelio Bojan Popović. Portal… »
Kalinić: Možda je Veseli pustio Koktel ljubavi, sad može kafa, da prošetamo…

Kalinić: Možda je Veseli pustio Koktel ljubavi, sad može kafa, da prošetamo…

Nova 03.09.2022
"Da vidimo šta smo uradili dobro i šta možemo da popravimo, prijaće nam i da odmorimo", rekao je reprezentativac Srbije Nikola Kalinić. Druga pobeda, bilo je i +23, na kraju i malo tesno, ali piše se novi trijumf – košarkaši Srbije savladali su… »
Pešić: Odbrana iz druge četvrtine onakva kakvu želimo da igramo

Pešić: Odbrana iz druge četvrtine onakva kakvu želimo da igramo

Novi magazin 03.09.2022
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić izjavio je večeras da je atmosfera na utakmici protiv Češke u Pragu bila odlična i da je njegova ekipa u drugoj četvrtini demonstrirala odbranu kakvu žele da imaju u nastavku prvenstva. Srbija je danas u… »
Pešić iskren posle pobede nad češkom: Nama je bitno da napredujemo!

Pešić iskren posle pobede nad češkom: Nama je bitno da napredujemo!

Hot sport 03.09.2022
Dotakao se selektor i navijača! Nakon pobede nad selekcijom Češke za novinare je govorio selektor srpske reprezentacije, Svetislav Pešić. Na početku izjave osvrnuo se na samu utakmicu i izneo svoje utiske. – Kao i na svaom drugom meču mi smo… »
"Mi nemamo to što narod u Srbiji od nas očekuje!" Kad Svetislav Pešić zagrmi na konferenciji za štampu

"Mi nemamo to što narod u Srbiji od nas očekuje!" Kad Svetislav Pešić zagrmi na konferenciji za štampu

Večernje novosti 03.09.2022
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije je nastavila sa pobedama na Evrobasketu, a nastavio je sa zanimljivim obraćanjima javnosti i selektor "orlova", Svetislav Pešić. FOTO: FIBA.Basketball Podsetimo, Srbija je usred prestonice Češke, Pragu, pobedila… »

Vesti dana »