Povezane vesti

Kasper Rud prvi put u karijeri stigao u četvrtfinale US opena

Kasper Rud prvi put u karijeri stigao u četvrtfinale US opena

Sportske.net 04.09.2022
Norveški teniser Kasper Rud plasirao se večeras u četvrtfinale Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je pobedio 112. igrača sveta Francuza Korantena Mutea posle četiri seta, 6:1, 6:2, 6:7, 6:2. Sedmi teniser sveta pobedio je posle tri sata i 22… »
Beretini besan na publiku: Čekamo dva sata da posedaju na mesta

Beretini besan na publiku: Čekamo dva sata da posedaju na mesta

Nova 04.09.2022
Teške reči italijanskog tenisera. Mateo Beretini je pobedio Britanca Endija Marija u trećem kolu US Opena sa 3:1, a zatim i Alehandra Davidoviča Fokinu sa 3:2. Italijan je dobio jednu opomenu tokom meča sa Marijem, a on nije mogao da prihvati da se… »
Osvojio US Open pre 8 godina, sad tvrdi: „Ovo mi je najbolji turnir karijere“

Osvojio US Open pre 8 godina, sad tvrdi: „Ovo mi je najbolji turnir karijere“

Nova 04.09.2022
Hrvatski teniser Marin Čilić prošao je zenit karijere, ali i dalje igra odlično. Čilić smatra da na US Openu nije nikada bolje igrao, iako je ovaj turnir osvojio 2014. godine. Tu je stigao do četvrte runde turnira pobedom nad Denom Evansom iz… »
"Ovo mi je najbolji turnir u karijeri": Marin Čilić u formi života, sledeći je Karlos Alkaraz

"Ovo mi je najbolji turnir u karijeri": Marin Čilić u formi života, sledeći je Karlos Alkaraz

Večernje novosti 04.09.2022
HRVATSKI teniser Marin Čilić izjavio je da nikada nije igrao bolje na Ju-Es openu nego ove godine, prenose američki mediji. FOTO: AP/Jean-Francois Badias Čilić se plasirao u osminu finala turnira u NJujorku, pošto je noćas pobedio Britanca Danijela… »
Može li Čilić da ponovo pokori Njujork: „Najbolji turnir u karijeri!“

Može li Čilić da ponovo pokori Njujork: „Najbolji turnir u karijeri!“

Hot sport 04.09.2022
Marin Čilić plasirao se u četvrtu rundu US Opena nakon što je nakon maratona protiv Danijela Evansa, slomio Britanca u četiri seta, nakon isto toliko sati igre. Rezultat pos setovima bio je 7:6, 6:7, 6:2, 7:5, a Marin je izuzetno zadovoljan svojim… »
Nadalovih 18:0 protiv Gaskea za osminu finala Ju-Es Opena

Nadalovih 18:0 protiv Gaskea za osminu finala Ju-Es Opena

Dnevnik 04.09.2022
NjUJORK: Španski teniser Raafel Nadal plasirao se u osminu finala Ju-Es Opena, nakon što je savladao Francuza Rišara Gaskea 6:0, 6:1, 7:5. Nadal je 18. put u karijeri, u isto toliko mečeva, savladao Gaskea i sada ga očekuje Amerikanac Frensis Tijafo… »
Švjontek izjednačila najbolji rezultat na US Openu, Azarenka demolirala Martić

Švjontek izjednačila najbolji rezultat na US Openu, Azarenka demolirala Martić

Nova 04.09.2022
Najbolja teniserka sveta je bez većih problema stigla do osmine finala. Poljska teniserka Iga Švjontek je pobedila Amerikanku Loren Dejvis sa 6:3, 6:4. Poljakinja je u prvom setu, uz brejk, stigla do 3:0, da bi u četvrtom i šestom gemu ispustila pet… »
Nadal razbio Gaskea

Nadal razbio Gaskea

N1 Info 04.09.2022
Rafael Nadal se 12. put u karijeri plasirao u drugu nedelju US opena, pošto je u trećem kolu savladao Rišara Gaskea sa 6:0, 6:1, 7:5. Nije to mogao biti bolji žreb za Rafu, koji je francuskog tenisera dobio 18. put u isto toliko mečeva, te se napunio… »
Nadal: Bolji sam bio na AO

Nadal: Bolji sam bio na AO

N1 Info 04.09.2022
Rafael Nadal je u trećem kolu US Opena odigrao svoj najbolji meč na turniru. Dobio je Rišara Gaskea u tri seta, 6:0, 6:1 i 7:5. Ipak Rafa kaže da mu je do sada ovaj turnir lošiji u odnosu na onaj u Melburnu. Rafael Nadal se složio sa konstatancijom… »
Jabuka u grlu: Njujork bruji o Novaku, Nadal nervirao Amere, Kirjos u ratu

Jabuka u grlu: Njujork bruji o Novaku, Nadal nervirao Amere, Kirjos u ratu

Nova 04.09.2022
Čak i kada Novaka Đokovića nema na US Openu, ipak ono što je ranije uradio dovodi do toga da se o njemu i te kako govori. Nisu to šuškanja, nisu to glasine, već većina istinskih teniskih navijača sa žaljenjem konstantuje da je šteta što nema… »
Nadal razbio Gaskea i zakazao duel sa Tiafoom u osmini finala US opena

Nadal razbio Gaskea i zakazao duel sa Tiafoom u osmini finala US opena

Euronews 04.09.2022
Rafael Nadal odigrao je svoj najbolji meč na US openu i lakom pobedom nad Rišarom Gaskeom 3:0 (6:0, 6:1, 7:5) plasirao se u osminu finala US opena gde će se sastati sa Fransisom Tiafoom. Početak meča nije nagoveštavao da će španski veteran i drugi… »

Vesti dana »