Povezane vesti

Partizan zvao Marija Hezonju, Hrvat sve otkrio na Evrobasketu

Partizan zvao Marija Hezonju, Hrvat sve otkrio na Evrobasketu

Nova 04.09.2022
Hrvatski košarkaš Mario Hezonja kaže da je između ostalih, imao i poziv beogradskog Partizana. Hezonja je trenutno na Evrobasketu sa reprezentacijom i odgovorio je zbog čega nije mogao da odgovori potvrdno na poziv Partizana. „Da, kontaktirali su… »
Hezonja: Da, zvao me je Partizan, ali bilo je prekasno

Hezonja: Da, zvao me je Partizan, ali bilo je prekasno

Sport klub 04.09.2022
Bek hrvatske reprezentacije Mario Hezonja nedavno je ozvaničio saradnju sa madridskim Realom, a govoreći za medije posle pobede svog državnog tima nad Velikom Britanijom na Evrobasketu, dotakao se i svoje klupske karijere. Odličan je Dubrovčanin bio… »
Mario Hezonja otkrio: Imao sam ponudu Partizana, ali bilo je prekasno

Mario Hezonja otkrio: Imao sam ponudu Partizana, ali bilo je prekasno

Euronews 04.09.2022
Novi košarkaš Reala i hrvatski reprezentativac Mario Hezonja priznao je da je imao ponudu da karijeru nastavi u Partizanu, prenosi "Basket njuz". Hezonja je prošlu sezonu proveo u Uniksu, a sredinom jula je odlučio da potpiše dvogodišnji ugovor sa… »
Hezonja: Imao sam ponudu Partizana, ali bilo je prekasno, hvala navijačima

Hezonja: Imao sam ponudu Partizana, ali bilo je prekasno, hvala navijačima

Sportski žurnal 04.09.2022
Tokom leta sam znao da potpisujem za Real. Bilo je potrebno neko vreme da se to ozvaniči, ali to je bila samo formalnost. Novi košarkaš Reala i hrvatski reprezentativac Mario Hezonja priznao je da je imao ponudu da karijeru nastavi u Partizanu, prenosi… »
Hezonja otkrio sve i da, zvao je Partizan!

Hezonja otkrio sve i da, zvao je Partizan!

Sportske.net 04.09.2022
Mario Hezonja je ovog leta potpisao za Real Madrid, a čak se dovodio i u vezu sa Partizanom. Hrvatski košarkaš ističe i da je bilo zanimljivo kada su ga zvali navijači Panatinaikosa i Partizana. "Tokom leta sam znao da potpisujem za Real. Bilo je… »
Hezonja o interesovanju partizana: Zvali su me ali bilo je prekasno, mogu samo da pratim jedne navijače!

Hezonja o interesovanju partizana: Zvali su me ali bilo je prekasno, mogu samo da pratim jedne navijače!

Hot sport 04.09.2022
Mario Hezonja je ovo leto bio najvreliji slobodan agent u Evropi. Mnogi klubovi su se trkali za njega, pokušavali da ga privole bogatim ugovorima, najviše su se istakli Partizan i Panatinaikos, ali Real Madrid je bio najkonkretniji i Hrvat je potisao za… »

Vesti dana »