Povezane vesti

Imao sam ponudu Partizana, ali je bilo prekasno Jedan od najtraženijih igača u Evropi zahvalan navijačima "crno-belih"

Imao sam ponudu Partizana, ali je bilo prekasno Jedan od najtraženijih igača u Evropi zahvalan navijačima "crno-belih"

Alo 04.09.2022
Hrvatski košarkaš Mario Hezonja koji se trenutno takmiči na Evrobasketu, izjavio je za "Basketnjuz" da su ga tokom leta kontaktirali ljudi iz Partizana, a otkrio je i planove za budućnost. Hezonja je za vreme ovog prelaznog roka bio jedan od… »
Partizan me zvao, ali je bilo prekasno! Hrvat otkrio detalje pregovora, pa poručio: Ne slušajte Tviter glasine!

Partizan me zvao, ali je bilo prekasno! Hrvat otkrio detalje pregovora, pa poručio: Ne slušajte Tviter glasine!

Mondo 04.09.2022
Mario Hezonja otkrio je da je dobio poziv iz Humske, ali da je tada bilo već kasno, jer je odlučio da potpiše za Real. Mario Hezonja otkrio je da je dobio poziv iz Humske, ali da je tada bilo već kasno, jer je odlučio da potpiše za Real. Mario… »
Hrvatski reprezentativac otkrva: Zvali su me iz Partizana, ali bilo je kasno!

Hrvatski reprezentativac otkrva: Zvali su me iz Partizana, ali bilo je kasno!

Kurir 04.09.2022
Reprezentativac Hrvatske Mario Hezonja otkrio je da je imao ponudu Partizana. Sjajnim igrama u ruskom Uniksu Hezonja je privukao pažnju brojnih evropskih klubova, a najkonkretniji bio je Real Madrid sa kojim je hrvatski as letos potpisao dvogodišnji… »

Vesti dana »