Povezane vesti

Slavi rođendan na dan kad bi im bila godišnjica braka! Dalila potkačila Dejana i priznala da je zaljubljena - Lepo mi je

Slavi rođendan na dan kad bi im bila godišnjica braka! Dalila potkačila Dejana i priznala da je zaljubljena - Lepo mi je

Mondo 04.09.2022
Dalila Dragojević slavi rođendan dan kasnije, u vili s bazenom i sa učesnicima Zadruge. Dalila Dragojević slavi rođendan dan kasnije, u vili s bazenom i sa učesnicima Zadruge. Dalila Dragojević je juče napunila 29 godina, ali rođendan proslavlja… »
Glamura ne manjka na gala slavlju! Dalila Dragojević oduvala svećice na torti od 4 sprata, vatrometi prštali na sve strane…

Glamura ne manjka na gala slavlju! Dalila Dragojević oduvala svećice na torti od 4 sprata, vatrometi prštali na sve strane…

Kurir 04.09.2022
Dalila Dragojević danas je priredila gala proslavu povodom svog 29. rođendana. Naime, ona je za svoje slavlje okupila mali broj svojih prijatelja, te su neki čak i njeni bivši cimeri iz Bele kuće. Na luks događaju nije manjkalo dobre atmosfere i… »
Zaljubljena sam! Dalila Dragojević konačno progovorila o svom emotivnom statusu, pa imala jasnu poruku za Dejana (foto)

Zaljubljena sam! Dalila Dragojević konačno progovorila o svom emotivnom statusu, pa imala jasnu poruku za Dejana (foto)

Alo 04.09.2022
Dalila razvezla jezik. Dalila Dragojević danas proslavlja svoj 29. rođendan u jednoj vili sa bazenom u Maloj Moštanici. Slavljenica Dalila otkrila je sve detalje rođendanskog slavlja otkrila, pa pokazala vilu u kojoj se slavi, priznala je i kada će… »

Vesti dana »