Povezane vesti
Barel jutros 95 dolara: Pada tražnja za "crnim zlatom"
Blic 05.09.2022
Cene nafte na svetskim tržištima prošle sedmice su oštro pale jer centralne banke zapadnih zemalja podižu kamatne stope kako bi suzbile inflaciju, prenose agencije. Barel je jutros na londonskom tržištu 95 dolara. Mere centralnih banaka imaju za cilj… »
Cijene nafte u svijetu i dalje padaju, ali usporava i privreda
Al Jazeera 05.09.2022
Pad cijena nafte je posljedica strahovanja trgovaca da će zaoštravanje monetarne politike u zapadnim zemljama izazvati usporavanje rasta privrede, a možda i recesiju. Na svjetskim su tržištima cijene nafte prošle sedmice oštro pale jer središnje banke… »
Oštar pad cijena nafte prošlog tjedna
SEEbiz 05.09.2022
LONDON - Na svjetskim su tržištima cijene nafte prošloga tjedna oštro pale jer središnje banke zapadnih zemalja podižu kamatne stope kako bi suzbile inflaciju, što će usporiti rast gospodarstava i oslabiti potražnju za crnim zlatom. Cijena barela na… »
Vesti dana »
Crveno-beli nisu iskoristili prvu „meč loptu“: Železničar odložio Zvezdino slavlje
Danas pre 37 minutajoš 1 povezana
"Samo Tramp odlučuje"! Bela kuća: Iran mora da se izjasni o produžetku prekida vatre, vremenski okvir diktiraće predsednik
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane
Još jedan odlazak visokog oficira američke vojske: Komandant mornarice podneo ostavku
Kurir pre 27 minutajoš 1 povezana





