Povezane vesti

Nenad Lalatović novi trener Radničkog iz Niša

Nenad Lalatović novi trener Radničkog iz Niša

Danas 05.09.2022
Kako prenose domaći mediji, novi trener Radničkog iz Niša biće Nenad Lalatović. Nenad Lalatović predvodio je Radnički iz Niša u sezoni 2018/19, kada su Nišlije postale vicešampioni Srbije i igrali u polufinalu Kupa Srbije. Nakon toga preuzeo je… »
Nenad Lalatović promovisan na Čairu

Nenad Lalatović promovisan na Čairu

Beta 05.09.2022
Srpski fudbalski trener Nenad Lalatović danas se i zvanično vratio u Niš i treći put u poslednje četiri godine preuzeo ekipu Radničkog. On je treći šef stručnog štaba Radničkog ove sezone, posle Tomislava Sivića i Saše Mrkića. Lalatović je… »
Lalatović promovisan na Čairu: Mogao sam da budem prvi u Banjaluci, igraćemo moderan fudbal!

Lalatović promovisan na Čairu: Mogao sam da budem prvi u Banjaluci, igraćemo moderan fudbal!

Hot sport 05.09.2022
Nenad Lalatović se vratio u Niš i po treći put u poslednje četiri godine postao trener Radničkog. On je treći šef stručnog štaba Radničkog ove sezone, posle Tomislava Sivića i Saše Mrkića. Lalatović je u sezoni 2018/2019 vodio Radnički do… »
Sasvim slučajno sam se tu našao: Lalatović otkrio kako je ponovo seo na klupu Radničkog

Sasvim slučajno sam se tu našao: Lalatović otkrio kako je ponovo seo na klupu Radničkog

Večernje novosti 05.09.2022
FUDBALSKI klub Radnički predstavio je novog trenera, trećeg u tekućoj sezoni, vratio se na "Čair" Nenad Lalatović. FOTO: FK Radnički On je najpre napravio osvrt na svoj trenerski put u proteklih godinu dana. Lalatović je vodio Al Batin, a potom i… »
Lalatović je stigao umesto njega: Mrkić navodi da je smenjen bez razloga – osvojio sam 7 bodova sa slabijim timom!

Lalatović je stigao umesto njega: Mrkić navodi da je smenjen bez razloga – osvojio sam 7 bodova sa slabijim timom!

Hot sport 05.09.2022
Nije mu baš najjasniji ovaj potez kluba. Nenad Lalatović se po treći put vratio u Radnički iz Niša, a kako to uvek biva, da bi se pojavio novi trener – stari mora da napusti klub. Upravo se to desilo sa Sašom Mrkićem, koji je u razgovoru za… »
Lalatović se vraća na „Čair“

Lalatović se vraća na „Čair“

N1 Info 05.09.2022
Treći put će Nenad Lalatović sesti na klupu Radničkog iz Niša, a njegova promocija zakazana je za danas u 16 sati na stadionu "Čair". On će biti treći trener ove sezone na klupi Nišlija posle Tomislava Sivića i Saše Mrkića. Lalatović je do… »
Bomba - nenad Lalatović se vraća u srpski fudbal: Postaje trener tima sa kojim je pravio čuda!

Bomba - nenad Lalatović se vraća u srpski fudbal: Postaje trener tima sa kojim je pravio čuda!

Mondo 05.09.2022
Poznati fudbalski trener će nakon kratke epizode u Borcu iz Banjaluke opet raditi u Srbiji. Poznati fudbalski trener će nakon kratke epizode u Borcu iz Banjaluke opet raditi u Srbiji. Nenad Lalatović se vraća u Srbiju! Nekadašnji fudbaler i trener… »
Lalatović se vraća na „Čair“

Lalatović se vraća na „Čair“

Sport klub 05.09.2022
Treći put će Nenad Lalatović sesti na klupu Radničkog iz Niša, a njegova promocija zakazana je za danas u 16 sati na stadionu "Čair". On će biti treći trener ove sezone na klupi Nišlija posle Tomislava Sivića i Saše Mrkića. Lalatović je do… »
Lalatović ponovo u superligi: Ovo su svi čekali – ‘Božiji sin’ se vraća na mesto uspeha!

Lalatović ponovo u superligi: Ovo su svi čekali – ‘Božiji sin’ se vraća na mesto uspeha!

Hot sport 05.09.2022
Nakon neuspele ‘epizode’ u Borcu iz Banja Luke vraća se tamo gde je činio čuda! Srpski stručnjak Nenad Lalatović uskoro bi trebao da postane novi-stari trener Radničkog iz Niša. Ovo bi bio njegov treći mandat u Nišu, a sada ga očekuje dosta… »

Vesti dana »