Povezane vesti

Nenad Lalatović treći put u karijeri trener Radničkog iz Niša

Nenad Lalatović treći put u karijeri trener Radničkog iz Niša

Euronews 05.09.2022
Srpski fudbalski trener Nenad Lalatović treći put u karijeri preuzeo je funkciju šefa stručnog štaba Radničkog iz Niša. Lalatović dolazi nakon epizode u Borcu iz Banjaluke i biće već treći trener Nišlija od početka sezone, posle Tomislava… »
Lalatović treći put u Radničkom: „Došao sam za iste pare kao prvi put“

Lalatović treći put u Radničkom: „Došao sam za iste pare kao prvi put“

Nova 05.09.2022
Srpski fudbalski trener Nenad Lalatović predstavljen je treći put na klupi Radničkog iz Niša. Lalatović je skoro bio u Borcu iz Banjaluke, ali se vratio u srpski fudbal i kaže da je sada „praktično drugi put u Radničkom“. Kada je drugi put… »
Nenad Lalatović promovisan na Čairu

Nenad Lalatović promovisan na Čairu

Radio sto plus 05.09.2022
On je treći šef stručnog štaba Radničkog ove sezone, posle Tomislava Sivića i Saše Mrkića. Lalatović je u sezoni 2018/19. vodio Radnički do naslova vicešampiona Srbije i to je najbolja sezona u istoriji ovog kluba na domaćoj sceni. Nakon te… »
Slučajno sam došao na stadion, a onda me je zvao tončev: Nenad Lalatović otkrio kako se vratio - nisam hteo više novca!

Slučajno sam došao na stadion, a onda me je zvao tončev: Nenad Lalatović otkrio kako se vratio - nisam hteo više novca!

Mondo 05.09.2022
Nenad Lalatović promovisan je u novog šefa stručnog štaba Radničkog iz Niša. Na promociji je objasnio kako je došao na utakmicu protiv Vojvodine, koliko su trajali pregovori i kolika će mu biti plata. Nenad Lalatović promovisan je u novog šefa… »
Lalatović se vraća u Radnički?

Lalatović se vraća u Radnički?

Niške vesti 05.09.2022
Kako prenosi „Mozzartsport“, promocija trećeg trenera Radničkog u sezoni mogla bi da bude održana već danas na Čairu, a Lalatović bi se nakon nje vratio u klub koji je već vodio sa mnogo uspeha. Na klupi Nišlija Nenad Lalatović sedeo je… »

Vesti dana »