Povezane vesti

Bukti rat! Baka prase lukasu: Narkomančino debela! Aca se odmah oglasio: Najpametnije ti je da me izuzmeš iz ovoga! (foto)

Bukti rat! Baka prase lukasu: Narkomančino debela! Aca se odmah oglasio: Najpametnije ti je da me izuzmeš iz ovoga! (foto)

Kurir 06.09.2022
Pevač Aca Lukas progovorio je o jutjuberu Bogdanu Iliću poznatijem kao Baki Prasetu i njegovom sukobu koji je počeo pre nekoliko dana sa vlasnikom "Pink" televizije Željkom Mitrovićem. On je naveo da ne bi voleo da se i sam našao u ovoj priči, jer… »
Baka Prase prozvao i Acu Lukasa: „Vrati pare kriminalcima iz Švajcarske“

Baka Prase prozvao i Acu Lukasa: „Vrati pare kriminalcima iz Švajcarske“

Nova 06.09.2022
Danima se vodi medijski rat između vlasnika "Pinka", Željka Mitrovića i jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase. U ovom sukobu Mitrović i Ilić izneli su brojne optužbe, ali su se povodom njihovih objava, koje svakodnevno dele, oglasile i… »
Težak udarac za Mitrovića: Baka Prase objavio njegovu fotografiju s ljubavnicom

Težak udarac za Mitrovića: Baka Prase objavio njegovu fotografiju s ljubavnicom

Nova 06.09.2022
Danima se vodi medijski rat između Željka Mitrovića i Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase. Bogdan Ilić najavio je dokumentarni film o Željku Mitroviću. U jednom od svojih Instagram storija naveo je šta će sve biti izneto protiv vlasnika… »
Baka Prase se ponovo oglasio i spomenuo nju: „Ubico, sve će izaći na videlo“

Baka Prase se ponovo oglasio i spomenuo nju: „Ubico, sve će izaći na videlo“

Nova 06.09.2022
Jutjuber Baka Prase i vlasnik televizije "Pink" Željko Mitrović danima vode medijski rat, u kojem su obe strane iznele brojne optužbe. Tokom svađe obojica su izneli niz optužbi i uvreda, a situacija kulminira iz dana u dan. Naime, Baka Prase je sada… »
Olja Zekić ljubi skute Željku Mitroviću: Ignoriše poziv na ubistvo Bake Praseta

Olja Zekić ljubi skute Željku Mitroviću: Ignoriše poziv na ubistvo Bake Praseta

Nova 06.09.2022
Olivera Zekić, predsednica Saveta REM (Regulatorno telo za elektronske medije), stala je na stranu Željka Mitrovića, vlasnika televizije Pink, te je u svojoj izjavi za "Danas" napala kontroverznog jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase… »
Gde ćeš motikom na bager! Aca Lukas o sukobu Bake Praseta i Željka Mitrovića: Pokušavam da izbegnem takve situacije!

Gde ćeš motikom na bager! Aca Lukas o sukobu Bake Praseta i Željka Mitrovića: Pokušavam da izbegnem takve situacije!

Kurir 06.09.2022
Pevač Aca Lukas dao je svoj sud o sukobu jutjubera Bake Praseta i vlasnka televizije Pink Željka Mitrovića, koji danima ne prestaje. Folker je naveo da ne bi voleo da se i sam našao u ovoj priči, jer tvrdi da bi to bila opšta histerija. - Ne bih da… »
Gde ćeš motikom na bager! Aca Lukas o sukobu Željka Mitrovića i Bake Praseta - "Da se ja uključim u to, nastao bi haos"

Gde ćeš motikom na bager! Aca Lukas o sukobu Željka Mitrovića i Bake Praseta - "Da se ja uključim u to, nastao bi haos"

Mondo 06.09.2022
Aca Lukas kaže da je i sam osetio slično na svojoj koži. Aca Lukas kaže da je i sam osetio slično na svojoj koži. Već danima traje sukob vlasnika Pinka Željka Mitrovića i Jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase, a o ovom skandalu… »
Mitrovićeva pesma koja poziva na ubistvo Bake Praseta je zapravo plagijat VIDEO

Mitrovićeva pesma koja poziva na ubistvo Bake Praseta je zapravo plagijat VIDEO

Nova 06.09.2022
"Izvadite koplje, napad na Prasca, udri ga, udri ga, ajde sine, udri ga", tekst je skandalozne pesme koja se emituje na televiziji Pink, a koju je objavio Željko Mitrović, vlasnik te televizije, nakon svog sukoba sa kontroverznim jutjuberom Bogdanom… »
"Gde ćeš motikom na bager": Aca Lukas o sukobu Bake Praseta i Željka Mitrovića: "Zna se ko je ko, a ko nije niko"

"Gde ćeš motikom na bager": Aca Lukas o sukobu Bake Praseta i Željka Mitrovića: "Zna se ko je ko, a ko nije niko"

Blic 06.09.2022
Pevač Aca Lukas progovorio je o jutjuberu Bogdanu Iliću poznatijem kao Baki Prasetu i njegovom sukobu koji je počeo pre nekoliko dana sa vlasnikom Pink televizije Željkom Mitrovićem. On je naveo da ne bi voleo da se i sam našao u ovoj priči, jer… »
„Vreme je da se otkopaju leševi koje su Mitrović i njegov sin zakopali“

„Vreme je da se otkopaju leševi koje su Mitrović i njegov sin zakopali“

Nova 06.09.2022
Baka Prase se ponovo oglasio šokantnom optužbom na račun vlasnika televizije "Pink". Sukob između vlasnika televizije „Pink“ Željka Mitrovića i jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase, ne jenjava. Oni već danima iznose gnusne uvrede… »
Baka PRASE pobegao iz Srbije: Jutjuber nakon svađe sa Željkom Mitrovićem otkrio: "Odlazim iz zemlje"

Baka PRASE pobegao iz Srbije: Jutjuber nakon svađe sa Željkom Mitrovićem otkrio: "Odlazim iz zemlje"

Blic 05.09.2022
Jutjuber Bogdan Ilić poznatiji kao Baka Prase obavestio je pratioce da je napustio državu zbog toga što strahuje za svoj život nakon konflikta sa Željkom Mitrovićem. - Bežim iz države pre nego što masnokosi pošalje hitmena - napisao je Baka na… »
Prase i tajkun

Prase i tajkun

Danas 05.09.2022
Sukob jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase i vlasnika televizije Pink Željka Mitrovića i dalje traje nesmanjenom žestinom. Sve je počelo tako što je Baka Prase na svom kanalu uz psovke i vređanje saopštio da mu „Željko Mitrović… »

Vesti dana »