Povezane vesti

"Samo su uleteli, počeli da biju, mladoženji su olupali glavu o pločice": Očevidac masovke na svadbi u Mionici

"Samo su uleteli, počeli da biju, mladoženji su olupali glavu o pločice": Očevidac masovke na svadbi u Mionici

Telegraf 06.09.2022
Navodi da se sve desilo pred kraj svadbe. U jednom luksuznom restoranu u Mionici tokom proteklog vikenda izbila je masovna tuča na svadbi u kojoj su prebijeni i mladoženja i mlada, kao i mladoženjin otac, a prema rečima očevica, na veselje su… »
Muža mi oživljavali na svadbi, pao i nije se pomerao! Mlada Milica ispričala detalje tuče između svatova i obezbeđenja

Muža mi oživljavali na svadbi, pao i nije se pomerao! Mlada Milica ispričala detalje tuče između svatova i obezbeđenja

Mondo 06.09.2022
Mlada Milica P. je ispričala šta se dešalo na njenoj svadbi kada je došlo do sukoba sa obezbeđenjem. Mlada Milica P. je ispričala šta se dešalo na njenoj svadbi kada je došlo do sukoba sa obezbeđenjem. Proteklog vikenda u Mionici se desio… »
Muža su mi oživljavali, pao je i ostao nepomičan! Ispovest pretučene mlade iz Mionice: Ovo joj niko nije rekao

Muža su mi oživljavali, pao je i ostao nepomičan! Ispovest pretučene mlade iz Mionice: Ovo joj niko nije rekao

Kurir 06.09.2022
Milica P., mlada sa svadbe u Mionici u kojoj je izbila tuča, kaže da je njen brat teško povređen, kao i da je suprug, pokušavajući da razdvoji obezbeđenje i goste, pao i udario glavom direktno u patos. - Nakon svadbe prešli smo u restoran, gde je… »
Oglasila se mlada koja je pretučena na svadbi u Mionici: "Tek brat kakav je, duševne rane nemaju čime da se plate"

Oglasila se mlada koja je pretučena na svadbi u Mionici: "Tek brat kakav je, duševne rane nemaju čime da se plate"

Mondo 06.09.2022
U opštoj tuči između gostiju i radnika obezbeđenja na svadbi u Mionici, povređeno je sedam osoba, a udarena je i mlada. U opštoj tuči između gostiju i radnika obezbeđenja na svadbi u Mionici, povređeno je sedam osoba, a udarena je i mlada. Na… »
"I ja sam dobila batine": Oglasila se mlada sa svadbe na kojoj je izbila masovna tuča u Mionici

"I ja sam dobila batine": Oglasila se mlada sa svadbe na kojoj je izbila masovna tuča u Mionici

Telegraf 06.09.2022
Više ljudi je dobio krivične prijave, a povređeno je, kako se nezvanično navodi, sedmoro. Proteklog vikenda na svadbi u Mionici izbila je masovna tuča u restoranu za svadbe na kojoj je osim mladoženje, njegovog oca i gostiju i mlada dobila batine… »
"Imam posekotine i čvorugu na glavi, sva sam: Modra!" Mlada koja je dobila batine na sopstvenoj svadbi ispričala za "Blic"…

"Imam posekotine i čvorugu na glavi, sva sam: Modra!" Mlada koja je dobila batine na sopstvenoj svadbi ispričala za "Blic"…

Blic 06.09.2022
Na svadbi koja se održala proteklog vikenda u Mionici, došlo je do sukoba između obezbeđenja i svatova, a u opštoj tuči, ni mlada nije prošla bez posledica! Tuča je navodno izbila nakon što su radnici obezbeđenja, koje je angažovao vlasnik… »
Oglasila se MLADA koja je pretučena na svojoj svadbi: Ako želite da dobijete batine kao ja, onda je ovo pravo mesto

Oglasila se MLADA koja je pretučena na svojoj svadbi: Ako želite da dobijete batine kao ja, onda je ovo pravo mesto

Kurir 06.09.2022
Na svadbi koja se održala proteklog vikenda u Mionici, došlo je do sukoba između obezbeđenja i svatova, a u opštoj makljaži udarena je i mlada. Kako nezvanično saznajemo, opšta tuča je izbila nakon što su radnici obezbeđenja, koje je angažovao… »
Oglasila se mlada koja je pretučena na svojoj svadbi: Detalji haosa na veselju

Oglasila se mlada koja je pretučena na svojoj svadbi: Detalji haosa na veselju

Nova 06.09.2022
Na svadbi koja se održala proteklog vikenda u Mionici, došlo je do sukoba između obezbeđenja i svatova, a u opštoj makljaži udarena je i mlada. Kako nezvanično saznajemo, opšta tuča je izbila nakon što su radnici obezbeđenja, koje je angažovao… »
Haos na svadbi u Mionici! Svatovi se tukli sa obezbeđenjem, 7 povređenih

Haos na svadbi u Mionici! Svatovi se tukli sa obezbeđenjem, 7 povređenih

Blic 06.09.2022
Sedam osoba, od kojih jedna teže, povređeno je u nesvakidašnjoj tuči nekoliko svatova, među kojima je bio i mladoženja, sa pripadnicima obezbeđenja jedne sale za svadbe u Mionici, saznaje “Blic”. Do incidenta na svadbenom veselju održanom… »
Skandalozan video tuče sa svadbe u Mionici: Prava makljaža, ne zna se ko koga udara!

Skandalozan video tuče sa svadbe u Mionici: Prava makljaža, ne zna se ko koga udara!

Blic 06.09.2022
Na svadbenom veselju, koje se održavalo proteklog vikenda u Mionici, došlo je do sukoba između obezbeđenja i svatova, a u tuči su učestvovali čak mladoženja i njegov otac. Na društvenim mrežama se pojavio i video ovog skandaloznog događaja… »
Snimak opšte tuče na svadbi u Mionici! Sedmoro povređenih, prebijen i mladoženja, sve počelo zbog čaše?! (video)

Snimak opšte tuče na svadbi u Mionici! Sedmoro povređenih, prebijen i mladoženja, sve počelo zbog čaše?! (video)

Mondo 06.09.2022
Dramatičan incident se desio u Mionici na svadbi kada je došlo do tuče između svatova i obezbeđenja. Dramatičan incident se desio u Mionici na svadbi kada je došlo do tuče između svatova i obezbeđenja. Proteklog vikenda u Mionici se desio… »
Haos na svadbi u Mionici: Svatovi se pobili s obezbeđenjem, 7 povređenih

Haos na svadbi u Mionici: Svatovi se pobili s obezbeđenjem, 7 povređenih

Nova 06.09.2022
Nesvakidašnja tuča na svadbenom veselju dogodila se proteklog vikenda u Mionici. Naime, u jednom novootvorenom luksuznom restoranu došlo je do tuče između pripadnika obezbeđenja i pojedinih svatova, a u tuči su učestvovali mladoženja i njegov… »
Ovako je počela masovna tuča na svadbi u Mionici: Tukao se i mladoženja, pogledajte snimak

Ovako je počela masovna tuča na svadbi u Mionici: Tukao se i mladoženja, pogledajte snimak

Telegraf 06.09.2022
Sve je počelo kada se jedan od gostiju popeo na sto i počeo da lomi čaše, njega je potom obezbeđenje odvelo u toalet. Na svadbi u mestu Mionica, kako je potvrđeno za Telegraf, izbila je masovna tuča u kojoj su učestvovali i mladoženja i njegov… »

Vesti dana »