Povezane vesti

"Šef je tražio da imamo intimne odnose": Šok ispovest buduće učesnice "Zadruge 6": "On je moćan čovek, nisam smela da ga…

"Šef je tražio da imamo intimne odnose": Šok ispovest buduće učesnice "Zadruge 6": "On je moćan čovek, nisam smela da ga…

Blic 06.09.2022
Anita Stanojlović, buduća učesnica "Zadruge 6", podigla je ogromnu prašinu kada je otkrila šokantne detalje svoje prošlosti. Buduća učesnica "Zadruge 6" je u ispovesti za Rijaliti otkrila da je na prethodnom poslu imala problema sa šefom. Anita… »
Šef me maltretirao, pipkao za guzu i terao na se*s! Dala otkaz da bi ušla u Zadrugu, pa progovorila - oženjen je i bogat

Šef me maltretirao, pipkao za guzu i terao na se*s! Dala otkaz da bi ušla u Zadrugu, pa progovorila - oženjen je i bogat

Mondo 06.09.2022
Anita Stanojlović je učesnica Zadruge 6, a njen privatan život već je šokirao mnoge. Anita Stanojlović je učesnica Zadruge 6, a njen privatan život već je šokirao mnoge. Atraktivna Anita Stanojlović jedna je od novih učesnica Zadruge 6, koji… »
Šok! "šef me terao da imamo seks"! Buduću lepu zadrugarku imućni biznismen pipao za zadnjicu, zvao u hotel, ovako je…

Šok! "šef me terao da imamo seks"! Buduću lepu zadrugarku imućni biznismen pipao za zadnjicu, zvao u hotel, ovako je…

Kurir 06.09.2022
Buduća zadrugarka Anita Stanojlović, koja ulazi u Zadruga 6, podigla je veliku prašinu na snimanju profila, kada je otkrila da je se odrekao otac kad je bila klinka, a da bi ušla u rijaliti, dala je otkaz na poslu. Kako Rijaliti saznaje, ona je na… »
Oni su rekorderi rijalitija: Godinama žive ispred kamera, to im je druga kuća, a on se ne skida sa ekrana 16 godina

Oni su rekorderi rijalitija: Godinama žive ispred kamera, to im je druga kuća, a on se ne skida sa ekrana 16 godina

Blic 06.09.2022
Popularni pčelar iz Kupinova, Miki Đuričić apsolutni je rekorder kada je u pitanju vreme provedeno pred kamerama rijaliti programa. Mikija Đuričića domaća javnost upoznala je u rijaliti programu "Veliki brat" 2006. godine, a u istom rijalitiju… »

Vesti dana »