Povezane vesti
Plata od 90.000 dinara, al niko neće da radi! Mladi žele u programere! Stižu radnici iz Turske, Rusije, Bangladeša
Mondo 06.09.2022
Na tržištu rada trenutno vlada velika potražnja za vozačima, GSP-u nedostaje 200, a privatnicima oko 100. Na tržištu rada trenutno vlada velika potražnja za vozačima, GSP-u nedostaje 200, a privatnicima oko 100. Gradskom saobraćajnom preduzeću nedostaje… »
Uskoro će NAS voziti Turci, Rusi, indijci, bangladežani: Niko neće u vozače gradskog prevoza, pomoć stiže iz inostranstva
Blic 05.09.2022
Gradskom saobraćajnom preduzeću nedostaje oko 200 vozača, prema pisanju medija, a privatnicima oko 100. Pre tri meseca započeta je procedura dovođenja vozača iz više zemalja, rekao je za RTS Drago Tošić iz Konzorcijuma privatnih prevoznika i najavio da… »
Vesti dana »
Narodna banka Srbije održava stabilnost deviznog tržišta uprkos fluktuacijama kursa dinara
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 31 povezana
Međak: Vučićeva ideja o zajedničkom ulasku u EU je zamka, put za sprečavanje proširenja
Radio 021 pre 41 minutajoš 20 povezanih
VIDEO Zavirite na trening Zvezde u Gracu, ovako teku pripreme za važan meč protiv Šturma
Nova pre 36 minutajoš 56 povezanih




