Повезане вести
Михајловићева поручила да рестрикција неће бити и упутила апел градовима да се прикључе штедњи
Југмедиа 06.09.2022
Потпредседница Владе Србије и министарка рударства и енергетике, Зорана Михајловић посетила је данас Дистрибутивни диспечерски центар у Нишу и разговарала са градоначелницом о мерама штедње на националном нивоу. Ниш је међу… »
Министарка Михајловић у Нишу препоручила гашење сваке треће уличне светиљке
Јужне вести 06.09.2022
Због штедње струје, нишка села и мање прометне улице могли би да буду у мраку од поноћи до 6 сати ујутру, каже градоначелница Драгана Сотировски, а ако се до тада ништа не промени, неће бити ни новогодишње расвете. Министарка… »
Михајловић у Нишу: Рестрикција неће бити, апел градовима да се прикључе мерама штедње
Нишке вести 06.09.2022
„Оно што Ниш чини како бисмо помогли Србији да обезбеди енергетску стабилност у наредним месецима је, између осталог и то што смо као Град неких пола сата погасили расвету како би заштитили енергетски систем. Дали смо налог свим… »
Вести дана »
Време за 21. новембар 2025: Киша, захлађење и први снег у планинама
Глас југа пре 15 минутајош 10 повезаних
Богдан се вратио у тим, али Клиперси су ужасни: Губе редом, сезона им већ сад у каналу
Мондо пре 1 сатјош 13 повезаних
Путин: Криминална организација на власти у Украјини; Зеленски: Радићемо на окончању рата с америчким тимовима
РТС пре 20 минутајош 9 повезаних
Данас три деценије од потписивања Дејтонског споразума, у РС празник, у ФБиХ обичан радни дан
Бета пре 1 сатјош 6 повезаних




