Povezane vesti

Muka mi je da slušam bljuvotine! Marijana Zonjić odbrusila na Ljubinu izjavu - komentarisala Dalilu, ona reagovala!

Muka mi je da slušam bljuvotine! Marijana Zonjić odbrusila na Ljubinu izjavu - komentarisala Dalilu, ona reagovala!

Mondo 06.09.2022
Marijana Zonjić odgovorila na komentare Ljube pantović o Dalili i njenom okruženju. Marijana Zonjić odgovorila na komentare Ljube pantović o Dalili i njenom okruženju. Kako se Ljuba Pantović nije pojavila na velikoj rođendanskoj proslavi Dalile… »
Dalilin jedini prijatelj nije bio na rođendanu: Izašla iz Zadruge i sve joj zaboravila? Ona joj poručila: "Čuvaj se ljudi…

Dalilin jedini prijatelj nije bio na rođendanu: Izašla iz Zadruge i sve joj zaboravila? Ona joj poručila: "Čuvaj se ljudi…

Blic 06.09.2022
Ljuba Pantović bila je jedna od retkih koja je čvrsto stajala uz Dalilu Dragojević i nakon njene javne prevare muža Dejana Dragojevića u rijalitiju "Zadruga". Međutim, s obzirom da Pantovićeva nije bila na Dalilinom rođendanu, mnogi su posumnjali… »
Ja se ne guzim za sliku i pasus u novinama! Ljuba Pantović o odnosu sa Dalilom - nije joj došla na rođendan, pa oplela!

Ja se ne guzim za sliku i pasus u novinama! Ljuba Pantović o odnosu sa Dalilom - nije joj došla na rođendan, pa oplela!

Mondo 06.09.2022
Ljuba Pantović otkrila u kakvim je odnosima sa Dalilom Dragojević. Ljuba Pantović otkrila u kakvim je odnosima sa Dalilom Dragojević. Dalila Dragojević nedavno je priredila veliku žuruku povodom svog 29. rođendana, a izostanak Ljube Pantović… »
Samo čekam da je vidim Ljuba Pantović nikad brutalnije o odnosu sa Dalilom

Samo čekam da je vidim Ljuba Pantović nikad brutalnije o odnosu sa Dalilom

Alo 06.09.2022
Ljuba otkrila zašto se nije pojavila na slavlju svoje drugarice. Izostanak Ljube Pantović sa rođendana Dalile Dragojević, dugogodišnje prijateljice uz koju je, uprkos svemu, bila tokom trajanja "Zadruge", dodatno je podgrejao glasine da njih dve nisu… »
(Video) Šok! Dalila krenula da pregazi Filipa Cara, on prebledeo: "Jesam li ja bezbedan ovde? Šta je ovo?!"

(Video) Šok! Dalila krenula da pregazi Filipa Cara, on prebledeo: "Jesam li ja bezbedan ovde? Šta je ovo?!"

Blic 05.09.2022
Filip Car i Dalila Dragojević večeras su gosti u emisiji "Narod pita", a pre samog početka dogodio se skandal. Naime, Filip je davao izjave okupljenim novinarima, a Dalila je autom krenula na njega da ga "pregazi". On se pomerio i poručio: "Jesam li… »

Vesti dana »