Povezane vesti

"On je mene varao, ali sam i ja njega isto!" Šok prepiska osvanula na mrežama - Stefan Karić objavio sve! (video)

"On je mene varao, ali sam i ja njega isto!" Šok prepiska osvanula na mrežama - Stefan Karić objavio sve! (video)

Mondo 06.09.2022
Stefan Karić podelio prepisku na svom Instagramu i zbunio sve. Stefan Karić podelio prepisku na svom Instagramu i zbunio sve. Stefan Karić nedavno je prilikom gostovanja u emisiji "Zadruga narod pita" otkrio da su on i misica Jovana Ljubisavljević… »
On je mene varao, a i ja njega isto Stefan Karić javno objavio glasovne poruke i napravio haos na mrežama (video)

On je mene varao, a i ja njega isto Stefan Karić javno objavio glasovne poruke i napravio haos na mrežama (video)

Alo 06.09.2022
Dosta se spekulisalo o raskidu Jovane i Stefana. Dosta se spekulisalo o razlozima raskida Jovane Ljubisavljević i Stefana Karića, a njegova najnovija objava dodatno je pogrejala sumnje. Naime, on je na svom Instagramu objavio glasovnu poruku u kojoj se… »
"On je mene varao, ali i ja sam njega isto" Stefan Karić objavio snimak glasovnih poruka, odmah svi umešali bivšu jovanu…

"On je mene varao, ali i ja sam njega isto" Stefan Karić objavio snimak glasovnih poruka, odmah svi umešali bivšu jovanu…

Kurir 06.09.2022
Stefan Karić, nekadašnji učesnik "Zadruge", podelio je na društvenim mrežama glasovne poruke o kojima se naširoko priča. Naime, na Instagram storiju Stefana Karića osvanula je objava u kojoj se navodno pronašao, pa je osetio potrebu da je pokaže… »

Vesti dana »