Povezane vesti

Hačanov: Razumem Kirjosa, nije lako izgubiti ovakav meč

Hačanov: Razumem Kirjosa, nije lako izgubiti ovakav meč

Euronews 07.09.2022
Ruski teniser Karen Hačanov izjavio je da saoseća sa bolom Australijanca Nika Kirjosa posle meča četvrtfinala Ju-Es opena, prenose američki mediji. Hačanov je rano jutros posle velike borbe u pet setova pobedio Kirjosa 7:5, 4:6, 7:5, 6:7 (3:7), 6:4… »
Osećam se kao go#no: Samo se slemovi pamte, baš me briga koliko sam napredovao!

Osećam se kao go#no: Samo se slemovi pamte, baš me briga koliko sam napredovao!

Hot sport 07.09.2022
Nik Kirjos nije uspeo da se plasira u svoje drugo uzastopno Gren slem polufinale jer je nadigran od sstrane Karena Hačanova nakon pet setova igre, i skoro četiri sata tenisa. Rezultat po setovima iznosio je 7:5, 4:6, 7:5, 6:7 (3-7), 6:4. Nakon meča, on… »
Topla ruska empatija: Nik Kirjos divljao i lomio rekete, pa dobio iskrenu podršku Hačanova

Topla ruska empatija: Nik Kirjos divljao i lomio rekete, pa dobio iskrenu podršku Hačanova

Večernje novosti 07.09.2022
RUSKI teniser Karen Hačanov izjavio je da saoseća sa bolom Australijanca Nika Kirjosa posle meča četvrtfinala Ju-Es opena, prenose američki mediji. Tanjug/AP Hačanov je rano jutros posle velike borbe u pet setova pobedio Kirjosa 7:5, 4:6, 7:5, 6:7… »
Kirjos: Ovo je razarajuće, svi turniri sem grend slemova su gubljenje vremena

Kirjos: Ovo je razarajuće, svi turniri sem grend slemova su gubljenje vremena

Nova 07.09.2022
Vidno nezadovoljni Nik nakon ispadanja sa US Opena Nik Kirjos je izbacio Danila Medvedeva na US Openu, ali je nepremostiva prepreka ovog puta za njega bio drugi Rus – Karen Hačanov. Nakon ispadanja Medvedeva i Rafaela Nadala, mnogi su videli Kirjosa… »
Kirjos: Ljudi te pamte ako osvojiš grend slem, ostali turniri su gubljenje vremena

Kirjos: Ljudi te pamte ako osvojiš grend slem, ostali turniri su gubljenje vremena

Politika 07.09.2022
NjUJORK – Australijski teniser Nik Kirjos priznao je da je teško podneo poraz od Rusa Karena Hačanova u četvrtfinalu Ju-Es opena. Hačanov je posle velike borbe slavio 7:5, 4:6, 7:5, 6:7 (3:7), 6:4. „Za mene je bilo ili da osvojim turnir ili… »
Rud: Osvajali su i Nadal i Tim, komforno mi je s tatom

Rud: Osvajali su i Nadal i Tim, komforno mi je s tatom

Sport klub 07.09.2022
Norveški teniser Kasper Rud ponosan je na sebe posle pobede nad Mateom Beretinijem 6:1, 6:4, 7:6 i plasmana u polufinale US opena. „Pomalo sam iznenađen što sam došao do polufinala ovde, ali unapredio sam svoju igru na betonu u poslednjih… »
Hačanov: Znao sam da će biti tako, proživeo sam s Rafom već

Hačanov: Znao sam da će biti tako, proživeo sam s Rafom već

Sport klub 07.09.2022
Ruski teniser Karen Hačanov ponosan je na svoje izdanje u pobedi nad Nikom Kirjosom u četvrtfinalu US opena. Hačanov je slavio sa 7:5, 4:6, 7:5, 6:7 (3-7), 6:4 posle tri časa i 41 minuta igre za svoje prvo grend slem polufinale. „Ostali smo na… »
Jabuka u grlu: Trijumf karijere, neočekivani propust US Opena i novi poredak

Jabuka u grlu: Trijumf karijere, neočekivani propust US Opena i novi poredak

Nova 07.09.2022
Još jedan baš, baš ludi dan na US Openu, ako smo nešto naučili od početka turnira je da nikada nikoga ne otpisujemo. Ovog puta je jabuka zastala u grlu Nika Kirjosa. I to taman u trenutku kada je delovalo da bi mogao da dođe do grend slem titule… »
Karolin Garsija u polufinalu US Opena: Za finale protiv Uns Džamber

Karolin Garsija u polufinalu US Opena: Za finale protiv Uns Džamber

Euronews 07.09.2022
Francuska teniserka Karolin Garsija plasirala se u polufinale US Opena, pošto je noćas u četvrtfinalu u Njujorku bila bolja od Amerikanke Koko Gof 6:3, 6:4. Meč je trajao skoro 100 minuta. Francuskinja će u polufinalu igrati sa Uns Džaber iz Tunisa… »
Ispala Koko Gof: Karolin Garsija u polufinalu Ju-Es opena

Ispala Koko Gof: Karolin Garsija u polufinalu Ju-Es opena

Večernje novosti 07.09.2022
FRANCUSKA teniserka Karolin Garsija plasirala se u polufinale Ju-Es opena, pošto je noćas u četvrtfinalu u NJujorku bila bolja od Amerikanke Koko Gof 6:3, 6:4. FOTO: Tanjug/AP Meč je trajao skoro 100 minuta. Francuskinja će u polufinalu igrati sa Uns… »
US open - Garsija u polufinalu

US open - Garsija u polufinalu

Sportske.net 07.09.2022
Karolin Garsija plasirala se u polufinale US opena pošto je noćas pobedila Koko Gof. Francuskinja Karolin Garsija slavila je protiv Amerikanke Koko Gof sa 6:3, 6:4 i plasirala se u svoje prvo grend slem polufinale. Garsija je postala treća Francuskinja… »
Garsija kao oluja, srušila i Gof

Garsija kao oluja, srušila i Gof

Sport klub 07.09.2022
Francuska teniserka Karolin Garsija nastavila je sa fantastičnom formom ove godine i plasirala se u polufinale US opena pobedom nad domaćom nadom Koko Gof sa 6:3, 6:4. Tako je Francuskinja produžila niz pobeda na 13, počev od kvalifikacija u… »

Vesti dana »