Povezane vesti

Sramno: Pretili da će seći ruke zbog 3 prsta, Teodoru (14) ostavili na granici

Sramno: Pretili da će seći ruke zbog 3 prsta, Teodoru (14) ostavili na granici

Nova 07.09.2022
Verovatno se nikada ranije nije ovoliko pričao o ženskoj pionirskoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine, ali verovatno ni nikada ranije nije bilo ovoliko skandala. Kako prenosi „Glas Srpske“ Milica Bosnić i Teodora Gvozden iz banjalkučkih klubova… »
"Dok sam ja ovde nećete dizati tri prsta!" Neviđen skandal u reprezentaciji BiH, bilo zabranjeno i da se prekrste!?

"Dok sam ja ovde nećete dizati tri prsta!" Neviđen skandal u reprezentaciji BiH, bilo zabranjeno i da se prekrste!?

Mondo 07.09.2022
Ogroman skandal potresa žensku pionirsku reprezentaciju BiH. Ogroman skandal potresa žensku pionirsku reprezentaciju BiH. Žensku pionirsku košarkašku reprezentaciju BiH potresa skandal! Prema pisanju "Glasa Srpske", igračice banjalučkih klubova… »
"Dok sam ja tu, nećete dizati tri prsta - odseći ću vam ruku" Skandal u košarkaškoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine

"Dok sam ja tu, nećete dizati tri prsta - odseći ću vam ruku" Skandal u košarkaškoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine

Večernje novosti 07.09.2022
SKANDAL u ženskoj pionirskoj košarkaškoj selekciji BiH. Reprezentativke iz Republike Srpske, dve 14-godišnjakinje, Milica Bosnić i Teodora Gvozden iz banjalučkih klubova Mladi Krajišnik, odnosno Feniks, bile su izložene mobingu na nacionalnoj… »

Vesti dana »