Povezane vesti
Vasić: Rastu kamate na dinarsku i deviznu štednju
Glas Zapadne Srbije 07.09.2022
Osim povećanja kamata na kredite stanovništvu, poslednjih meseci se, kako navode u Udruženju banaka Srbije (UBS) beleži i lagan rast kamata na štednju građana u bankama. Kamate na dinarsku štednju u drugom kvartalu ove godine su u odnosu na isti period… »
Bankari otkrili: Mesečna rata kredita do kraja godine veća i za 30 evra
Nova 07.09.2022
Rast euribora, koji je posle dugogodišnje negativne vrednosti nedavno prešao u pozitivnu i premašio jedan odsto, povećaće mesečnu ratu kredita u evrima, a povećanje će, prema oceni generalnog sekretara Udruzenja banaka Srbije Vladimira Vasića, najviše… »
Udruženje banaka Srbije: Rast euribora povećaće mesečne rate kredita
Euronews 07.09.2022
Rast euribora, koji je posle dugogodišnje negativne vrednosti nedavno prešao u pozitivnu i premašio jedan odsto, povećaće mesečnu ratu kredita u evrima, a povećanje će, prema oceni generalnog sekretara Udruženja banaka Srbije Vladimira Vasića, najviše… »
Vesti dana »
Nekadašnja predsednica Vrhovnog suda Srbije o Generalštabu: Neverovatno da institucije krše zakon
Beta pre 4 satijoš 1 povezana
(VIDEO) Novi kapiten košarkaške reprezentacije Srbije: Svi imamo odgovornost
Danas pre 4 satijoš 2 povezane
Umro Slobodan Arežina: Ugledni novinar preminuo posle duge i teške bolesti
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
(Foto) Pokojnicu spremili za kremaciju, a onda se čulo kucanje iz kovčega: Šok u hramu na Tajlandu, svi prebledeli od straha
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
Kup CEV - šesnaestina finala: Ub dočekuje Miluz, Tent putuje u Belgiju!
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana



