Povezane vesti

Nataša ostala bez para u Las Vegasu! Bekvalčeva poludela za kockarnicama, a evo šta joj je sestra zabranila

Nataša ostala bez para u Las Vegasu! Bekvalčeva poludela za kockarnicama, a evo šta joj je sestra zabranila

Kurir 07.09.2022
Nataša Bekvalac trenutno se nalazi na velikoj američkoj turneji u okviru koje treba da održi šest koncerata. Pevačica i njen tim se sada nalaze u Las Vegasu, gde takođe ima zakazan jedan nastup. Ipak, malo slobodnog vremena pred nastup, Nataša je… »
Nataša Bekvalac u kapeli za venčanja u Americi: "Sva se tresem", snimak pokrenuo buru na internetu: "Da, da! Vežite me"…

Nataša Bekvalac u kapeli za venčanja u Americi: "Sva se tresem", snimak pokrenuo buru na internetu: "Da, da! Vežite me"…

Blic 07.09.2022
Poznata pevačica Nataša Bekvalac (41) nalazi se "preko bare" na velikoj američkoj turneji, a jedan njen snimak iz Las Vegasa pokrenuo je buru na internetu. Nataša se, naime, snimala u kapeli za venčanja, dok je naširoko poznato da se Bekvalčeva… »
Nataša Bekvalac lumpuje u Las Vegasu, ušla i u kapelu za venčanje: „Vežite me“

Nataša Bekvalac lumpuje u Las Vegasu, ušla i u kapelu za venčanje: „Vežite me“

Nova 07.09.2022
Pevačica je krenula na američku turneju. Nataša Bekvalac je otputovala u SAD gde je čeka nekoliko nastupa, a na Instagramu izveštava pratioce o tome kako se provodi. Pevačica se trenutno nalazi u Las Vegasu, te je iskoristila priliku da poseti… »

Vesti dana »