Povezane vesti
I dalje pod ključem: Kineski Čengdu produžio lokdaun za 16 miliona stanovika
Blic 08.09.2022
Kineski grad Čengdu produžio je karantin za većinu od 21 milion svojih stanovnika, uveden 1. septembra, kako bi sprečio širenje korona virusa. Glavni grad provincije Sečuan, koji se u poslednje vreme suočio sa toplotnim talasom, isključenjima struje i… »
Kineski grad produžio lokdaun za 16 miliona stanovika, nastavljaju politiku "nulte tolerancije prema koronavirusu"
Euronews 08.09.2022
Kineski grad Čengdu produžio je karantin za veći deo od svojih 21 miliona stanovnika, uveden 1. septembra, kako bi sprečio širenje koronavirusa. Glavni grad provincije Sečuan, koji se u poslednje vreme suočio sa toplotnim talasom, isključenjima struje i… »
Kineski grad Čengdu produžio zaključavanje uvedeno zbog korone
Danas 08.09.2022
Čengdu, jedan od najvećih gradova Kine, objavio je danas da se produžava zaključavanje uvedeno zbog kovida-19, koje je blokiralo mnoge aktivnosti a većina od 21 miliona stanovnika je u svojim stanovima. Čengdu, glavni grad planinske jugozapadne… »
Vesti dana »

Za 2 sata stižu pljuskovi sa grmljavinom: Nova najava RHMZ-a, evo kakvo vreme će biti narednih dana
Mondo pre 35 minutajoš 16 povezanih

Ukrajinska zemlja za mir – sa čim trguje Tramp, šta traži Putin, a na šta ne pristaje Zelenski
RTS pre 15 minutajoš 14 povezanih

Dačić: Na protestu u Valjevu bilo 4.000, u Beogradu 1.300, a u Novom Sadu 500 ljudi, ali i najviše incidenata
Radio 021 pre 1 satjoš 6 povezanih

Princ Filip Karađorđević odbio da položi venac sa članovima SNS-a na Oplencu, pa Petrašnović napisao da je „izdanak britanske krune“
Glas Šumadije pre 10 minutajoš 1 povezana