Povezane vesti

Žao mi je što imam sina sa njom, svinja, ma i da umre... Šokantne reči Ivana Marinkovića, brutalno opleo po Miljani i…

Žao mi je što imam sina sa njom, svinja, ma i da umre... Šokantne reči Ivana Marinkovića, brutalno opleo po Miljani i…

Alo 08.09.2022
Marinković kaže da mu nije žao što je njegova bivša u lošem zdravstvenom stanju. Rijaliti učesnik Ivan Marinković kaže da je Miljana Kulić trebalo da smrša, a ne da ide na operaciju smanjenja želuca, nakon koje su joj se lekari borili za… »
Dobio sina s njom SAD kaže "ne bi mi bilo žao da umre": Jezivo priznanje rijaliti igrača - "Izgleda kao svinja!"

Dobio sina s njom SAD kaže "ne bi mi bilo žao da umre": Jezivo priznanje rijaliti igrača - "Izgleda kao svinja!"

Mondo 08.09.2022
Ivan Marinković nije birao reči kada je govorio o Miljani Kulić, bivšoj partnerki s kojom je stupio u intimnu vezu u rijalitiju Parovi. Ivan Marinković nije birao reči kada je govorio o Miljani Kulić, bivšoj partnerki s kojom je stupio u intimnu… »
Više ne liči na sebe: Ovako posle operacije i borbe za život izgleda Miljana Kulić (foto)

Više ne liči na sebe: Ovako posle operacije i borbe za život izgleda Miljana Kulić (foto)

Svet & Skandal 08.09.2022
Izgled Miljane Kulić iznenadio je sve koji su je videli Rijaliti učesnica Miljana Kulić pre nešto više od mesec dana imala je operaciju smanjivanja želuca u Turskoj, posle koje su krenuli njeni brojni problemi sa zdravljem. Kako je izjavila njena… »
Šok! Miljani Kulić usporen govor Zadrugarka u strahu za sina, otkrivena dugo čuvana tajna: Leči se od svoje 12. godine

Šok! Miljani Kulić usporen govor Zadrugarka u strahu za sina, otkrivena dugo čuvana tajna: Leči se od svoje 12. godine

Blic 07.09.2022
Miljana Kulić još uvek se nalazi u Kliničkom centru Srbije gde se oporavlja od operacije želuca koju je imala u Turskoj, a njeno zdravstveno stanje oscilira. Naime, Miljana je navodno tražila pregled kod psihijatra zbog lošeg psihičkog stanja… »

Vesti dana »