Povezane vesti

Oproštaj mihe od Bolonje: „Ljudi iz uprave nisu imali isto mišljenje kao i ja!“

Oproštaj mihe od Bolonje: „Ljudi iz uprave nisu imali isto mišljenje kao i ja!“

Hot sport 08.09.2022
Posle tri i po godine na stadionu Renato Dalara, Siniša Mihajlović više nije trener Bolonje. Fudbalski klub nije baš najbolje otvorio ovu sezonu, jer je u uvodnih pet kola uzeo isto toliko bodova, čime čelnici tog kluba nisu zadovoljni. Siniša se… »
Mihajlović nakon otkaza: Ne razumem odluku Bolonje o mojoj smeni

Mihajlović nakon otkaza: Ne razumem odluku Bolonje o mojoj smeni

Danas 08.09.2022
Srpski fudbalski trener Siniša Mihajlović izjavio je danas da „ne razume“ odluku Bolonje da ga smeni sa mesta trenera nakon tri i po godine provedene u klubu. Mihajlović je u utorak dobio otkaz u Bolonji, nakon lošeg starta u italijanskoj Seriji… »
Mihajlović se emotivnim pismom oprostio od Bolonje

Mihajlović se emotivnim pismom oprostio od Bolonje

Dnevnik 08.09.2022
BOLONjA: Legendarni srpski fudbaler Siniša Mihajlović pismom se oprostio od Bolonje koja ga je otpustila sa mesta trenera posle lošeg starta sezone u Seriji A. Mihajlovićevo pismo objavljeno je u listu Gazeta delo sport, a u njemu je bivši… »
Mihajlović se oprostio od Bolonje: Uvek ću biti deo vas, ostavljam nasledniku zdravu grupu igrača

Mihajlović se oprostio od Bolonje: Uvek ću biti deo vas, ostavljam nasledniku zdravu grupu igrača

Euronews 08.09.2022
Siniša Mihajlović obratio se javnosti posle otkaza koji je dobio u Bolonji. Srpski trener proveo je tri i po godina na klupi italijanskog tima, a po okončanju mandata obratio se klubu i navijačima. Njegovo pismo koje je objavljeno u italijanskom listu… »
I dalje sam Srbin, a licemer nikad nisam bio! Siniša Mihajlović objavio pismo posle otkaza: Ja to ne razumem!

I dalje sam Srbin, a licemer nikad nisam bio! Siniša Mihajlović objavio pismo posle otkaza: Ja to ne razumem!

Mondo 08.09.2022
Siniša Mihajlović se oglasio prvi put od kada je Bolonja odlučila da ga smeni. Siniša Mihajlović se oglasio prvi put od kada je Bolonja odlučila da ga smeni. Srpski trener Siniša Mihajlović dobio je otkaz ove nedelje u Bolonji zbog loših… »
Mihajlović: Nikada nisam bio licemer, ovo je loša odluka

Mihajlović: Nikada nisam bio licemer, ovo je loša odluka

Sport klub 08.09.2022
Srpski žtrener Siniša Mihajlović oprostio se od navijača sa stadiona "Renato del Ara" i tima Bolonje vrlo emotivnim pismom objavljenim u listu "Gazeta delo Sport". Mihajlović se osvrnuo na protekli period proveden u klubu, dosadašnji rad i… »
Gospodski - Siniša se pismom oprostio od Bolonje

Gospodski - Siniša se pismom oprostio od Bolonje

Sportske.net 08.09.2022
Siniša Mihajlović pre nekoliko dana dobio je otkaz u Bolonji. Srpski trener proveo je tri i po godine na klupi člana Serije A i za to vreme prošao najteže životne situacije iz kojih je izašao kao pobednik. Nije Mihajloviću lako pao otkaz u klubu… »
Dirljiva ispovest Mihajlovića posle otkaza: Pismo o bolnici, tuzi i licemerju

Dirljiva ispovest Mihajlovića posle otkaza: Pismo o bolnici, tuzi i licemerju

Nova 08.09.2022
Odlučio je da se oglasi emotivnim pismom koje se pojavilo u italijanskim novinama. Siniša Mihajlović je nakon tri i po godine napustio klupu Bolonje jer je klub odlučio da mu uruči otkaz nakon što je klub osvojio samo tri boda u pet kola. „Ovo je… »

Vesti dana »