Povezane vesti

Selektorka BiH: Kod mene se tri prsta neće dizati!

Selektorka BiH: Kod mene se tri prsta neće dizati!

Sportski žurnal 08.09.2022
Prema navodima Glasa Srpske, igračice banjalučkih klubova Mladi Krajišnik i Feniks, Milica Bosnić i Teodora Gvozden, bile su izložene mobingu na nacionalnoj osovi tokom deset dana priprema u Sarajevu i na turniru u Sloveniji. Selektorka BiH za mlađe… »
Dok se vijori BiH zastava, niko neće dizati tri prsta! Oglasila se selektorka posle skandala - Ne sviđa ti se? Pedala!

Dok se vijori BiH zastava, niko neće dizati tri prsta! Oglasila se selektorka posle skandala - Ne sviđa ti se? Pedala!

Mondo 08.09.2022
Selektorka mladih košarkašica BiH oglasila se posle afere "tri prsta" u javnosti. Selektorka mladih košarkašica BiH oglasila se posle afere "tri prsta" u javnosti. Ženska pionirska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine je u centru skandala… »
„Ako vam se ne sviđa, pedala“: Bahata izjava selektorke BiH posle skandala

„Ako vam se ne sviđa, pedala“: Bahata izjava selektorke BiH posle skandala

Nova 08.09.2022
Bezobrazluk bez kraja, kako drugačije objasniti ovu tvrdoglavost. Jasna Sliško, selektorka ženske pionirske reprezentacije Bosne i Hercegovine, aktivno se odriče svake odgovornosti za sve skandale koji su se dešavali sa devojčicama i nastavlja da… »
Selektorka BiH preti srpkinjama: Kada je zastava moje zemlje u vazduhu, tri prsta ne možete dizati! (Foto)

Selektorka BiH preti srpkinjama: Kada je zastava moje zemlje u vazduhu, tri prsta ne možete dizati! (Foto)

Hot sport 08.09.2022
Selektorka mlađih kategorija košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine, Jasna Sliško maltretirala je devojčice po nacionalnoj osnovi. Ona je pretila srpskim devojčicama koje nastupaju za BiH da ne smeju dizati tri prsta dok proslavljaju poene… »

Vesti dana »