Povezane vesti

Nurkić tražio krivce za ispadanje sa Evrobasketa: Imate tri Bosanca, tri Hercegovca i tri…

Nurkić tražio krivce za ispadanje sa Evrobasketa: Imate tri Bosanca, tri Hercegovca i tri…

Politika 08.09.2022
Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine završila je takmičenje na Evropskom prvenstvu u košarci porazom od Litvanije, a jedan od lidera tima Jusuf Nurkić za loš rezultat okrivio je Košarkaški savez te zemlje, ali i Fibu za koju je pitao da… »
Razočarani nurkić: Spreman sam da preuzmem funkcije predsednika Saveza, direktora i upravni odbor! (foto)

Razočarani nurkić: Spreman sam da preuzmem funkcije predsednika Saveza, direktora i upravni odbor! (foto)

Hot sport 08.09.2022
Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine, jučerašnjim porazon od Litvanije, završila je učešće na Evrobasketu. Pokazala je selekcija BiH da može da se nosi sa najjačim reprezentacijama u Evropi, tako što je prvo u kvalifikacijama za… »
Nurkić: Dajte meni da budem predsednik i nema problema

Nurkić: Dajte meni da budem predsednik i nema problema

Sport klub 08.09.2022
Jusuf Nurkić, centar košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine imao je samo reči kritike za one koji vode državu i Košarkaški savez Bosne i Hercegovine posle poraza od Litvanije i ispadanja sa Evrobasketa. “Kod nas je uvek ili dobro, ili zlo… »
Četvorica igrača spavaju u jednom krevetu! Jusuf Nurkić: U Savezu su 3 Bosanca, 3 Hercegovca, 3... Nemojte da počinjemo!

Četvorica igrača spavaju u jednom krevetu! Jusuf Nurkić: U Savezu su 3 Bosanca, 3 Hercegovca, 3... Nemojte da počinjemo!

Mondo 08.09.2022
Najbolji košarkaš reprezentacije Bosne i Hercegovine posle eliminacije sa Eurobasketa "otvorio" dušu o stanju u tamošnjoj selekciji i Savezu. "Više sam izgubio nego što sam dobio, ali pokušao sam", rekao je pre odlaska sa Evropskog prvenstva… »

Vesti dana »