Povezane vesti

Vaterpolisti Francuske na svetskom prvenstvu: Trikolori na Evropskom prvenstvu u Splitu savladali Gruziju teže nego što su…

Vaterpolisti Francuske na svetskom prvenstvu: Trikolori na Evropskom prvenstvu u Splitu savladali Gruziju teže nego što su…

Večernje novosti 08.09.2022
PODVIG "galskih petlova". Vaterpolisti Francuske plasirali su se na SP iduće godine u Fukuoki, pošto su u razigravanju za plasman od 5. do 8. mesta savladali Gruziju sa 7:5 (1:1, 2:1, 2:1, 2:2). Izabranici Dejana Stanojevića će u subotu (14.00) u… »
Crnogorci strepe za svetsko prvenstvo: "Ajkule" u Splitu izgubile od vaterpolista Grčke, sada im nije svejedno

Crnogorci strepe za svetsko prvenstvo: "Ajkule" u Splitu izgubile od vaterpolista Grčke, sada im nije svejedno

Večernje novosti 08.09.2022
CRNOGORCI danas nisu uspeli da izvade kartu za SP iduće godine u Fukuoki. "Ajkule" su u razigravanju za plasman od 5. do 8. mesta izgubile od Grčke sa 14:12 (1:2, 2:3, 6:2, 5:5). Puleni Vladimira Gojkovića poslednju šansu imaće u subotu, kada će se… »
EP: Francuska na SP, Crna Gora ili Gruzija?

EP: Francuska na SP, Crna Gora ili Gruzija?

Sport klub 08.09.2022
Vaterpolisti Francuske uspeli su u razigravanju od petog do osmog mesta na Evropskom prvenstvu, da pobede Gruziju sa 7:5 (1:1, 2:1, 2:1, 2:2), pa su obezbedili mesto na Svetskom prvenstvu koje će se naredne godine igrati u japanskoj Fukuoki. Francuska… »
Ja pravim tim, a to sa mandićem nije moja odluka! Savić posle devetog mesta "delfina": Hvala Bogu da je završena agonija

Ja pravim tim, a to sa mandićem nije moja odluka! Savić posle devetog mesta "delfina": Hvala Bogu da je završena agonija

Mondo 08.09.2022
Vaterpolo reprezentacija Srbije navikla nas je na medalje i uspehe, ali sa EP u Splitu se vraćaju razočarani. Vaterpolo reprezentacija Srbije navikla nas je na medalje i uspehe, ali sa EP u Splitu se vraćaju razočarani. Vaterpolo reprezentacija Srbije… »
VIDEO Savić iznenadio sve: Agonija završena, odluka da Mandić ne igra nije moja

VIDEO Savić iznenadio sve: Agonija završena, odluka da Mandić ne igra nije moja

Nova 08.09.2022
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić izjavio je da je "agonija završena" i da bi trebalo "da se vidi kako dalje u budućnosti". Srbija je zauzela deveto mestu na Evropskom prvenstvu u Splitu, pobedivši ubedljivo Rumuniju sa 17:1… »
Grčka kaznila promašaje Crne Gore, još jedna šansa za SP

Grčka kaznila promašaje Crne Gore, još jedna šansa za SP

Sport klub 08.09.2022
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore poražena je od Grčke sa 14:12 (1:2, 2:3, 6:2, 5:5), pa će se boriti za sedmo mesto na Evropskom prvenstvu, a na talonu će biti mesto na Svetskom prvenstvu koje se naredne godine igra u Fukuoki. Golove za Crnu Goru… »
Savić: Mandić? Tim pravim ja, ali to nije bila moja odluka

Savić: Mandić? Tim pravim ja, ali to nije bila moja odluka

N1 Info 08.09.2022
Selektor srpskih vaterpolista Dejan Savić rekao je posle osvajanja devetog mesta na Evropskom prvenstvu u Splitu da mu je drago da se ta "agonija" završila, a na pitanje da prokomentariše odsustvo Dušana Mandića sa utakmice sa Rumunijom dao je… »
Savić: Agonija završena, odluka da Mandić ne igra nije moja

Savić: Agonija završena, odluka da Mandić ne igra nije moja

Sportski žurnal 08.09.2022
Srbija je zauzela deveto mestu na Evropskom prvenstvu u Splitu, pobedivši danas ubedljivo Rumuniju sa 17:1. Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić izjavio je da je "agonija završena" i da bi trebalo "da se vidi kako dalje u budućnosti"… »
Srbija demolirala nemoćnu Rumuniju, „delfini“ deveti u Evropi

Srbija demolirala nemoćnu Rumuniju, „delfini“ deveti u Evropi

Nova 08.09.2022
Vaterpolisti Srbije osvojili su deveto mesto na Evropskom prvenstvu u Splitu, pošto su ubedljivo savladali selekciju Rumunije sa 17:1 (6:1, 3:0, 4:0, 4:0). Srbiju su do pobede predvodili Vasilije Martinović i Radomir Drašović sa po četiri gola, dok… »
Srbija ubedljivo pobedila Rumuniju i zauzela deveto mesto na EP

Srbija ubedljivo pobedila Rumuniju i zauzela deveto mesto na EP

Radio sto plus 08.09.2022
Vetrpolisti Srbije osvojili su danas deveto mesto na Evropskom prvenstvu u Splitu, pošto su ubedljivo savladali selekciju Rumunije sa 17:1 (6:1, 3:0, 4:0, 4:0). Srbiju su do pobede predvodili Vasilije Martinović i Radomir Drašović sa po četiri gola… »
Savić: Mandić? Tim pravim ja, ali to nije bila moja odluka

Savić: Mandić? Tim pravim ja, ali to nije bila moja odluka

Sport klub 08.09.2022
Selektor srpskih vaterpolista Dejan Savić rekao je posle osvajanja devetog mesta na Evropskom prvenstvu u Splitu da mu je drago da se ta "agonija" završila, a na pitanje da prokomentariše odsustvo Dušana Mandića sa utakmice sa Rumunijom dao je… »

Vesti dana »